Jak na věc


jak se u miminka projeví alergie na lepek

Bublanina – hrníčkový recept

    Pokud na sobě zpozorujete některý z níže zmíněných příznaků, můžete to považovat za náznak, že i vy patříte mezi lidi alergické na lepek v potravinách. Je možné, že budete trpět mírnější formou tohoto onemocnění, které se říká intolerance lepku.
    Křeče, průjem, nadýmání, zvracení či dokonce vyrážka po konzumaci určitých potravin – tak takhle nějak se projevuje alergie na lepek, což je onemocnění, kterým můžeme trpět v kterémkoli věku. Alergie se tak může projevit jak u malých miminek, tak u dětí v pubertálním věku stejně jako u dospělých nebo starších lidí. Co se týče příznaků a projevů tohoto onemocnění, je to individuální a mnohdy dochází i k doprovodným projevům jiných chorob, což nás může zmást a svést z cesty.
    Mnoho lidí prvotní příznaky alergie na lepek opomíjí nebo zamění s jinými zdravotními obtížemi. Inu, kdo z nás by někdy netrpěl zácpou, nebylo mu špatně, nezvracel by nebo se mu na těle zničeho nic neobjevila vyrážka. Možná jste i vy zaznamenali některý z těchto zdravotních neduhů, ale nepřikládali jste jim pozornost. Teď si ale začínáte pohrávat s otázkou: nemám i já alergii na lepek?!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00