Jak na věc


japonsky matcha zelený čaj v prášku

PRODEJ SAZENIC,PRUTŮ A ŘÍZKŮ STÁLE POKRAČUJE

    Roční přírůstek délky je 2,5 – 4 metry dle klimatických (voda, slunce) a půdních podmínek. Japonský topol snese zaplavení po dobu 50–60 dnů, proto je tedy vhodný  i do záplavových oblastí, nebo podmáčených luk (sklizeň se provádí v zimě, kdy je půda zamrzlá). Japonský topol se nesmí vysazovat pouze v ekokoridorech (biokoridorech) nebo CHKO, kde je sázení cizorodých dřevin a rostlin zakázáno. V poslední době se také nepovoluje výsadba v údolních nivách potoků a řek.
    v našem internetovém obchodě eshop.rychlerostoucitopol.cz. Tento e-shop jsme pro Vás připravili, abyste mohli pohodlně objednávat sadbu Japonských topolů a vše, co s pěstováním Japonských topolů souvisí. V naší nabídce naleznete řízky Japonských topolů, prýty Japonských topolů, kořenáče Japonských topolů, štípané palivové dřevo a tepelnou techniku Rojek. V případě, že butete mít s objednáním v e-shopu jakékoli problémy, nebo nemáte s tímto druhem objednání žádné zkušenosti, zašlete nám objednávku emailem na adresu info@rychlerostoucitopol.cz. Kromě prodeje sadbového materiálu a chemické ochrany používané při ochraně plantáží Japonských topolů nabízíme také kompletní poradenský servis a v případě zájmu můžeme zajistit i technický servis, sklizeň a odbyt. Podrobné informace o sadbě a pěstování Japonských topolů naleznete na našem webu www.rychlerostoucitopol.cz.


Eshop Japonský topol rychle rostoucí dřevina

    Japonský topol  je kříženec topolu černého a topolu Maximowiczova. V Čechách je nejpoužívanější odrůdou klon J-104 a J-105, ale v současné době se u nás začínají testovat nové odrůdy z Itálie a Polska, Rakouska a Španělska. Vzhledem k tomu, že dnes kříženci rychle rostoucích topolů pochází prakticky z celého světa a v Čechách se mezi prvními objevili Japany, tak se dá říci, že u nás pojmenování Japonské topoly již prakticky zlidovělo a dnes se mezi laiky používá pro všechny křížence rychle rostoucích topolů.Naše farma patří k prvním průkopníkům, kteří testují v našich klimatických podmínkách nové odrůdy  klonů z celého světa. Spolupracujeme při tom spolu s významnou italskou šlechtitelskou farmou. V současné době testujeme na našem experimentálním poli 12 nových odrůd.U nás pěstovaný Japonský topol je  dvoudommá rostlina samičího pohlaví.  Rozmnožování se provádí řízkováním 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00