Jak na věc


jednolůžková postel rozkladací včetně roštu a matr

Jednolůžka, čalouněné jednolůžka Praha

    Jednolůžkové čalouněné postele s úložným prostorem nebo-li jednolůžko s úložným prostorem jsou praktické postele vhodné do každého stylového pokoje. Čalouněné jednolůžka jsou oblíbené postele pro svůj moderní vzhled, měkkost a kvalitu.
    Jednolůžko s úložným prostorem, jednolůžkové postele, dětské čalouněné postele, postele 90x200 cm atd. Všechny uvedené typy postele jsou určeny do domácnosti. Jednolůžko s úložným prostorem BETLER je typické svou praktičností, funkčností a estetičností. Čalouněné jednolůžka jsou designově čisté, příjemné na dotek a také praktické. Každá čalouněná postel má úložný prostor. Součástí každé postele je lamelový rošt. Jednolůžkové postele jsou vhodné jako dětské čalouněné postele, džentlmenské postele nebo jen tak relaxační postele.
    Čalouněné jednolůžkové postele uvidíte v našem showroomu v Praze. Udělejte si čas a přijďte se podívat i Váš dětský pokoj může vypadat moderně a co teprve jednolůžková postel pro tatínka i pro toho se u nás najde kvalitní postel. Těšíme se na Vás.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00