Jak na věc


jsem na urade prace, plati za mě stát sociální neb

Vysedlina pathologická napsal(a):

    -zajímalo by mě, zda město neplánuje postavit pořádné parkoviště u pivnice Alex a zároveň zrekonstruovat silnici za domy na konci Švabinského ulice? Silnice i parkoviště jsou tu v katastrofálním stavu. Nehledě na to, že by parkoviště potřebovala vyznačit stání, neboť jsou tu mezi námi bezohlední lidé, kteří při parkování nechávají obrovské rozestupy a člověk tu pak nemá šanci zaparkovat.
     Dotazy a odpovědi užitečné i pro ostatní obyvatele města jsou průběžně zveřejňovány na této stránce níže. Doporučujeme vám proto nejdříve se podívat, či vyhledat, zda podobný podnět jako váš již nebyl řešen s někým jiným. Pro zkvalitnění komunikace žádáme o uvedení zpětné e-mailové adresy. Dovolujeme si upozornit, že anonymní dotazy nemusí být zveřejněny. Děkujeme za pochopení.
    "Dobrý den, pane Sitaři, děkuji za nahlášení poruchy semaforu u Perly, závada je odstraněna. V případě zjištění jakékoliv závady na semaforech a veřejném osvětlení volejte 728 277 258. Přeji příjemný den."
     Děkujeme vám za zájem o věci veřejné v našem městě. Vaším dotazem, nebo připomínkou se bude zabývat starostka města, případně příslušný útvar městského úřadu, nebo volené správy.


Pronajímání bytů z pohledu cizince

    - bylo by možné nechat opravit fasádu na teplovodním výměníku vedle pivnice Alex? V létě jsme se radovali, když bylo kolem výměníku postaveno lešení. Jenže jsme zjistili, že byla natřena pouze část a zbytek zůstal v původním stavu, což upřímně nepochopil nikdo z nás. Mám pocit, že všechny výměníky v Sokolově již prošly rekonstrukcí fasády a na náš krásně šedivý "pografitovaný" se tu jaksi zapomnělo.
    "Dobrý den, Městská policie Sokolov průběžně kontroluje dopravní značení a semafory ve městě a jak bylo sděleno podněty předává přímo správci komunikací v tomto případě na SOTES Sokolov. Pěkný den přeji."
    V letech 2008 - 2014 byla ředitelkou Hlavní kanceláře politického hnutí Starostové a nezávislí. Před tím pracovala v komerčním i neziskovém sektoru. Od roku 2011 do konce října 2013 byla neuvolněnou radní za STAN v Odoleně Vodě. Od března 2014 působila v nově vzniklém spolku Činoherák Ústí jako tisková mluvčí a od srpna pak vedla volební kampaň platformy PRO! Ústí, která skončila se 17,4 % druhá za vítězným hnutím ANO Ústí n/l. Je spoluzakladatelkou FB skupiny Společně to dáme a členkou týmu spolku Milion chvilek pro demokracii. Podílí se na kampani #stydímse (za svého premiéra).


Zdevastované hřiště za bývalou 4. ZŠ

    „Dobrý den, s opravou fasády výměníkové stanice VS 21 na ulici Švabinského určitě počítáme. Aktuálně ale posíláme veškeré investice do modernizace technologií, kdy musíme připravit všechny výměníky a rozvody na plánovanou změnu topného média, rovněž také významně snižujeme tepelné ztráty. Veškeré investice a opravy plánujeme tak, abychom nemuseli zvyšovat cenu tepla v Sokolově. Opravy fasád výměníkových stanic plánujeme v horizontu 2 - 3 let. Ještě pro doplnění, lešení bylo postaveno kvůli opravě střechy, kterou už kvůli odstranění možnosti vzniku dalších škod na budově nešlo odložit.“
    "Petře, dobrý den, hned na úvod velké díky za Váš příspěvek. Bezpečnost dětí je naprostou prioritou současného vedení města a každá informace týkající se dopravní situací u základních škol u nás hned rozsvítí výstražné světlo. Neprodleně po Vaší informaci jsme také my kontaktovali společnost SOTES a požadovali okamžitou nápravu. Jsem rád, že mohu konstatovat, že v současné době je již vše v pořádku. Pro lepší a zejména rychlejší komunikaci posílám nejen odpověď společnost SOTES, ale také přímý kontakt na odpovědného pracovníka. Věřím, že se společnost spravující semafory v Sokolově, bude také zabývat pořízením techniky, která funguje na železnici, a o které se zmiňujete. Ještě jednou velké díky a přání pohodového dne."


PARKOVÁNÍ VE VNITROBLOCÍCH K. H. BOROVSKÉHO A ODBOJE

    Dobrý den, také já Vám děkuji za pozitivní hodnocení celé akce. Jak vidno, průvod čertů se v našem městě zabydlel a Sokolov se tak i díky němu mohl prezentovat tisícovkám návštěvníků. Vaše řádky si s radostí jistě přečte také hlavní organizátor akce, tedy Městský dům kultury v Sokolově a s ním také všichni ostatní, kteří se na bezproblémovém zajištění akce podíleli. Nepochybuji o tom, že je (stejně jako nás) Vaše poděkování potěší. Přeji pohodové vánoční svátky a vše dobré do roku 2018.


PARKOVÁNÍ V CENTRU: pokračování

    „A nyní k parkovišti. V nedávné době jsme rekonstruovali a rozšířili parkovací plochy právě mezi domy v ulici Švabinského, tedy jen několik desítek metrů od plochy, kterou popisujete. Musím přiznat, že nemám pocit, že by pivnice Alex "pořádné" parkoviště potřebovala. Vždyť již z povahy provozovny se to tak trochu vylučuje, byť jsem si samozřejmě vědom toho, že pivnici navštěvují také Ti, kteří nutně nemusí pít alkoholické nápoje. Ale je třeba si uvědomit, že výstavbu každého nového parkoviště musí umožňovat technické a prostorové podmínky. V tomto případě, podle mého, tomu tak není a mohu se opřít o činnost pracovní skupiny, která se hned na začátku našeho volebního období věnovala vytipování vhodných pozemků na parkoviště, a tento pozemek v jejich seznamu nikdy nefiguroval. A věřte mi, že se svého úkolu tato skupina zhostila velice zodpovědně a pečlivě. Jiná je situace, a v tom s Vámi souhlasím, týkající se stavu vozovky a vyznačení stání na nedalekém parkovišti za domem. Určitě budu

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00