Jak na věc


jste to co jíte celé díly videa

Jste to, co jíte (13.3.) Jiří Bláha (120 kg na 172 cm, 50 let)

    Reality show Jste to, co jíte! bude nejen skutečným zápasem o každé kilo, ale ukáže nám i mnoho zajímavých lidských příběhů. V novém pořadu televize Prima se objeví čtrnáct odvážných, kteří se poperou sami se sebou.
     Člověk si už říkal, že tahle reality show to má v českých luzích a hájích spočítané, ale ejhle. Po pěti letech se Jste to, co jíte vrací 6. března 2017 ve 21:30 zpět na obrazovky TV Prima s novou řadou. V té již neuvidíte Kateřinu Cajthamlovou. Petr Havlíček zůstává a s hubnutím nových účastníků show mu budou pomáhat psycholožka Laura Janáčková, fitness trenérka Hana Kynychová a lékařka Alice Hauptová. Je otázkou, co od nové řady Jste to, co jíte čekat. Jestli i nějaké nové inovace nebo vše zůstane při starém. Uvidíme již v pondělí, kdy se představí manželé Máchovi, Michaela (31 let – 129 kg) a Patrik (38 let – 131 kg).
    Server T-Videa.cz Vám přináší ta nejlepší YouTube videa na jednom místě. Sledujte youtube písničky svých oblíbených hudebních autorů, filmové trailery, zábavná videa, u kterých dáte zabrat své bránici, a spoustu dalších klipů podle Vašeho výběru. Videa můžete komentovat, sdílet se svými přáteli na sociálních sítích.


Jste to, co jíte (6.3.) Máchovi – Michaela (129 kg), Patrik (131 kg)

    Blanku (50) přihlásil do Jste to, co jíte její čtrnáctiletý syn Adam, který sám má lehkou nadváhu. I on se chce něco přiučit a možná i zhubnout. Nechce, aby byla maminka ulítaná, vystresovaná a měla velké břicho. Blanku trápí, že nemá na nic čas, je pořád unavená a má řadu zdravotních problémů. Při prvním rozhovoru s doktorkou Kateřinou a Petrem Havlíčkem tvrdí, že se její životní styl změnit nedá. Co k tomu dodají odborníci na zdravý režim?
    Překladatelka Tatiana (36) má jeden velký problém – velké pozadí. Co dělat, když je velký zadek středobodem celého vašeho života? Táňa to vyřešila přihláškou do pořadu Jste to, co jíte!
     Po 5 letech se vrátila tento týden na české obrazovky reality show Jste to, co jíte se svoji již 7 řadou, kterou rozjel pár třicátníků z Ostravy, manželé Máchovi. Michaela 31 let, údajně za poslední dva roky nabrala 40 kilo, až se dostala na 129 kg. Strie na jejím břiše tuto teorii rychlého nabrání velkého množství kil potvrzují. Manžel Patrik se za svých 38 let projedl k 131 kilogramům. Pomohl jim Petr Havlíček se svoji novou partou odbornic?
    Eva (25) a Petra (25) jsou mladé a neustále unavené. Proč? Místo sportování se přejídají a únavou usínají kolem 21h. Eva drží diety od čtrnácti, Petra si s hubnutím hlavu neláme a jí prakticky pořád. Nezdravý životní styl se podepsal na jejich postavách, a proto se rozhodly pro změnu. Přihlásily se do Jste to, co jíte.


Jste to, co jíte (7.6.): Boj s nadváhou i psychikou (15.díl, 6. série) + rekap

    Skončila 6. řada oblíbeného pořadu Jste to, co jíte, která obsahovala stejně jako ty předchozí 16. dílů. Každý přinesl trochu jiný příběh, ale cíl byl u všech účastníků stejný – zbavit se nadváhy a pokusit se změnit životní styl. Přibližme si šestou řadu pomocí čísel.
     V druhém díle 7. řady Jste to, co jíte se divákům představil bodrý amatérský herec z moravských Kunovic, běžným povoláním elektroúdržbář. Jeho jméno jest Jiří Bláha a věkem již překonal půl století. A váhou? Váhou metrák, konkrétně měl na začátku Jste to, co jíte 120 kg při výšce 172 cm. Už jen podle čísel nic moc. Podařilo se Petru Havlíčkovi nastartovat hubnutí Jirky Bláhy nebo byl dalším z mnoha, kdo měl jen spoustu řečí, že chce hubnout, ale skutek utek?
    [singlepic id=10876 w=615] Jelikož se Kateřina Cajthamlová stala tváří nového pořadu DoktorKA na veřejnoprávní ČT, lze asi předpokládat, že k natáčení dalších dílů Jste to, co jíte na Primě, nedojde. Pokud jste byli fanoušky této reality show, není nutné smutnit. Kupříkladu dnes, v pondělí 2. 2. bude Kateřina Cajthamlová odpovídat na zvídavé dotazy posluchačů veřejnoprávního pořadu Host Radiožurnálu.


Panáček na podzim – rozhodněte, o čem chcete číst

     Tak se místní čtenářky konečně dočkaly. Ve nové řadě Jste to, co jíte hubla žena. Konkrétně Marcela Murasová z Ostravy. 41 let, která se začala po zradě svého manžela (podvedl ji s nejlepší kamarádkou) a následném rozvodu přejídat. A než se objevila pod dozorem Petra Havlíčka a pořadu Jste to, co jíte, dokázala se vyjíst na 133 kg. Bonboniéry, čokoládičky, količka. Nejeden z nás takové zajídání stresu zná.
     V posledním díle sedmé série Jste to, co jíte zažije tento letitý pořad o hubnutí premiéru. Ta bude spočívat v tom, že hubnout budou 3 ženy najednou. Dvě sestry a jejich kamarádka, všechny dobrovolné hasičky. Než dnes hubnutí ve 21:30 na TV Prima započne, pojďme se se sestrami Pavlou a Bohumilou a jejich kamarádkou Kristýnou, trochu seznámit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00