Jak na věc


junior parkour oblečení praha

MERCEDES-BENZ FREESTYLE ZONE - VELETRH FOR BIKES 2019

    Pokud máte rádi nejen kola a koloběžky, přijdete si v naší zóně na své v expozici Mercedes-Benz. Zde pro Vás budou připraveny vystavené vozy Mercedes-Benz a také pro každý den soutěže o hodnotné ceny značky Mercedes-Benz na Playseat Senstation Pro - závodní sedačce s volantem, pedály, play stationem a TV.
    VSA Xtreme bude se svým programem opět součástí oblíbeného pražského veletrhu cyklistiky FOR BIKES. Jubilejní 10. ročník největšího cyklistického veletrhu v České republice se uskuteční 29. – 31. 3. 2019 v tradičních prostorách PVA EXPO Letňany, Praha.
    - Jezdci s věkem do 18 let. - Jam se pojede po skupinách (5 jezdců) – 12ti minutový jam.- Na každého jezdce ve skupině vychází 2 jízdy a cca 40s na last trick. - Před každou skupinou bude prostor pro trénink 5-10 minut podle počtu registrovaných jezdců.- Body z obou jízd se sčítají + přičtení last tricku.- Jam hodnocen porotou s následným vyhlášením výsledků.- Pojede se o věcné ceny partnerů Mercedes-Benz freestyle zóny.
    Registrace do závodu GIZMANIA FOR SCOOTER JAM bude ukončena riders meetingem v neděli 31. 3. 2019 ve 13:00 hodin. Miniramp jam se pojede v jedné společné kategorii bez věkového rozdělení.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00