Jak na věc


kalorické tabulky potravin a výživové hodnoty

Kalorické tabulky potravin mají celkem 25 stránek formátu A4

    Rozhodnete-li se svojí redukční dietu, případně obecný jídelníček, doplňovat především potravinami s příslušnými hodnotami kalorií, vitamínů, bílkovin, tuků a dalších látek, bude Vám nápomocno naše online výživové hledání potravin. Do praktického formuláře můžete zadat buď samotný název dané suroviny, nebo si nadefinovat hodnoty jídel, které chcete, aby obsahovala, a během vteřiny dostanete bohatý výčet produktů. Přehledně řazená tabulka potravin, u níž si zobrazíte i ostatní důležité hodnoty. A těšit se můžete na opravdu bohatou databázi jídel.
    Tyto kalorické tabulky dají ucelený přehled o energetických hodnotách všech základních potravin. Více informací najdete v knize Průvodce po krevních skupinách aneb štíhlí a zdraví podle své krve.
    V tabulce nalezených jídel zjistíte nejenom název určité pochutiny, ale také kolik obsahuje dané množství, označované, jako „Jednotka“, vámi určených látek. Kromě základních údajů v podobě kalorií, tuků, bílkovin a sacharidů, můžete využít tlačítka „ostatní“, které vám zobrazí detailní nutriční tabulku zvoleného produktu.
    Pakliže se potřebujete dozvědět informace o daném, konkrétním pokrmu, vepište jeho název do formulářového okna a stiskněte tlačítko „Vyhledat“. Posléze se vám zobrazí seznam jídel, v jejichž názvu hledaný prvek figuruje.


6. Kalorické tabulky - pochutiny a přísady

    Opakem tohoto modelu je vyhledávání potravin na základě zadaných hodnot, ať už jde o kalorie, bílkoviny, sacharidy, tuky a další. Do předpřipraveného formuláře vepíšete vámi požadované množství těchto látek v miligramech a stisknete tlačítko „Vyhledat“. Následně se vám zobrazí seznam pokrmů, jež odpovídají těmto kritériím.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00