Jak na věc


kapela úlet chomutov

Svatební hra - Tanec s balonky

    Jsme kapela na svatbu, která kromě živé svatební hudby zajistí na Vaší svatební hostině i další zábavu jako jsou diskotéka, KARAOKE show. Živou hudbu lze nakombinovat s diskotékou nebo diskotéku s KARAOKE show, případně živou hudbu s KARAOKE. Možností je zkrátka spousta, záleží jen na výběru a přání svatebčanů.
    Zahráli jsme také na mezinárodních svatbách:česko - španělská svatba česko - anglická svatba česko - holandská svatba česko - dánská svatba česko - ruská svatbačesko - rakouská svatba česko - ukrajinská svatba česko - francouzská svatba česko - finská svatbačesko - německá svatba
    Celý svatební večer doprovodíme samozřejmě mluveným slovem. Mluvíme anglicky, německy, rusky a samozřejmě česky a slovensky.
     Na taneční parket umístíme židle tak, aby tvořily kruh. Zvolíme počet soutěžících tak, aby jejich počet převyšoval počet židlí o jednoho (lze provádět i v párech) . Naše hudba začne hrát a v okamžiku, kdy hudba zastaví, sedne si každý na nejbližší volnou židli. Na jednoho soutěžícího židle nezbyde, tento odchází ze soutěže k baru s občerstvením. Takto se pokračuje až do poslední židle. Vítězí ten, kdo si první sedne na poslední židli v posledním kole.


Živá hudba i svatební hry.

    Pokud hledáte na svatbu živou hudbu, jsme kapela, která je tou pravou volbou. Naše kapela na svatbu se vyznačuje velmi širokým repertoárem všech žánrů pro všechny věkové kategorie z domácí i zahraniční produkce. Stačí si jen vybrat a každý si přijde na své. Správná hudba dokáže strhnout zábavu tím správným směrem tak, že končí až v brzkých ranních hodinách.
    Každému z vybranných tanečních párů se příváže na nohu jeden nafouknutý balonek. Cílem hry je pokusit se při tanci zničit balonek jiného tanečního páru a zároveň uchránit před zničením ten svůj. Vítězem se stává ten taneční pár, kterému vydrží balónek na noze neporušený nejdéle.
    Svědek nebo jiná pověřená osoba odvede ženicha stranou. Na židle do řady vedle sebe si sedne několik dam. Ženichovi se zavážou oči a jeho úkolem je poznat nevěstu dle kotníku. Ty dámy, která ženich vyřadí, odcházejí stranou, aby ženich mohl poznávat dle užšího výběru. Alternativou pro nevěstu je poznávání ženicha dle hrudi.


Svatební hra - Židlový tanec

     Výběr našich produkcí na svatbách:Svatba – Hotel BOUČEK*** Mochov u PrahySvatba - Vinařství HANZEL, Miroslav, Moravský KrumlovSvatba - hotel Augustiniánský dům**** LuhačoviceSvatba - hotel FROMWALD Bad Fischau (Rakousko) Svatba – Hotel Zátiší*** Špindlerův Mlýn Svatba – Penzion Korytářka PrahaSvatba - zámecký hotel**** Valeč u TřebíčeSvatba - Měšťanský pivovar ústí nad OrlicíSvatba - řecká restaurace KRÉTA Praha PodolíSvatba – zámecká restaurace Chlumec nad Cidlinou Svatba – Hotel Bonato*** NáchodSvatba - hotel OLYMPIE*** Špindlerův Mlýn Svatba – NH Hotel**** OlomoucSvatba - hotel Tři Hvězdičky*** Střítež u Jihlavy Svatba – Kongresové centrum OÁZA ‚Ríčany u PrahySvatba - Romantický hotel MLÝN**** KarlštejnSvatba - BEST penzion Moravská TřebováSvatba - Horsepark Kamenný dvůr**** Buková u Příbramě Svatba – Penzion Podstránský mlýn Lično Svatba – Zámek Nový JičínSvatba - resort VINICE**** Hnanice, ZnojmoSvatba - zámek Niměřice u
    Svatba je jen jednou za život, a proto by se měla stát nezapomenutelným zážitkem. Předcházejí jí několikaměsíční přípravy plné očekávání toho, že se vše povede tak, jak má. Jednou z hlavních složek Vaší svatby je živá svatební kapela.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00