Jak na věc


katalog odměn i bod omv

OMV Smile and Drive - bonusový program čerpacích stanic OMV

    Zákazníci, kteří budou mít zájem o členství v tomto klubu, se mohou od 4. října zdarma zaregistrovat na téměř 200 čerpacích stanicích OMV nebo online na stránkách OMV. Členové klubu mohou uplatnit své nasbírané body za širokou škálu odměn.
    Zvláštností tohoto programu je skutečnost, že body lze také darovat ve prospěch projektů zaměřených na sociální oblast. OMV představí v říjnu spolupráci s českou nevládní sociální organizací, která se zaměřuje na vzdělávání a důležitá sociální témata zejména pro rodiny s dětmi.
    Zákazníci, kteří budou mít zájem o členství v tomto klubu, se mohou od 4. října zdarma zaregistrovat na téměř 200 čerpacích stanicích OMV nebo online na stránkách OMV. Členové klubu mohou uplatnit své nasbírané body za širokou škálu odměn, od kávy zdarma na čerpací stanici OMV, přes přenosný DVD přehrávač, až po dobrodružné zážitky jako je jízda se psím spřežením v rakouských Alpách nebo profesionální lekce ve škole vaření. Kromě získání odměny mohou body také darovat na sociálně zaměřené projekty.
    Členové bonusového klubu mohou získat body za každé natankování, nákup v Shopu či Gastru, nebo za umytí svého auta (některá omezení platí pouze pro alkohol, tabák, noviny/časopisy a dálniční známky).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00