Jak na věc


kdo komu přeje slušné chování

Poslední komentáře k číslu 371100300

    Pokud jste z telefonního čísla 371100300 obdrželi nevyžádaný hovor, nechtěnou SMS zprávu nebo jste byli pouze prozvoněni, tak se na této stránce můžete podívat na komentáře ostatních k tomuto telefonnímu číslu nebo můžete případně zjistit, komu patří číslo 371100300. Můžete také zanechat komentář, abyste pomohli ostatním.
    Kdo to vlastně jsou světští? Jak vypadá životní rytmus lidí, kteří na svém nekonečném putování přináší cirkusovou a pouťovou zábavu široké veřejnosti? Jak žijí během sezóny a jak mimo sezónu? Jak se vypořádávají s ostrou mezinárodní konkurencí? Jaký vliv má život na cestě na vzdělání světských dětí? Na tyto a na další otázky odpoví šestidílný docusoap Světský.
    Tyto čtyři příběhové linky jsou hlavním tématem docusoapu Světský, které přesvědčit do projektu nebylo vždy jednoduché. „Trvalo několik let, než tvůrci získali důvěru uzavřených a svérázných světských, lidí nezakotvených, a přesto tak silně spojených osobními a rodinnými vazbami. Cirkusáci a provozovatelé pouťových atrakcí přežívají v hypermoderním světě, každoročně se se svými maringotkami a nákladními auty vydávají na cestu po Česku a zemích východní Evropy,“ popisuje kreativní producent Petr Kubica.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00