Jak na věc


klub madarských krátkosrstých ohařů

Naši partneři a spolupracovníci

     Retestace strojů registrovaných v HCC Mohelnice, z.ú. pro r. 2017 budou probíhat v Hospůdce za Starých Časů, Olomoucká ul. Mohelnice, od 18:00 do 20:00 hod. Kdy:středa 1. únorastředa 8. březnastředa 5. dubnastředa 3. května
    Golf & Country Club Svobodné Hamry z.s. (GCCSH) je zapsaný spolek, založený v roce 1995 s posláním vycházejícím z našich stanov - cíle činnosti GCCSH jsou:
    Pro naplnění výše uvedených cílů GCCSH postavil a provozuje devítijamkové golfové hřiště ve Svobodných Hamrech v obci Vysočina. Patříme tak mezi menšinu golfových klubů, které dnes jako občanské sdružení nejen poskytují možnost svým členům hrát golf, ale také jsou majiteli a provozovateli golfového areálu.


HCC Mohelnice, z.ú. - partner tohoto serveru

     Je sdružení pro všechny majitele, milovníky, obdivovatele a přátele historických strojů, bez rozdílu značky vozidla či roku výroby. Klub vznikl na přelomu roku 1999 a 2000. HCC Mohelnice je členem Veteran Car Clubu České Republiky (VCC ČR), který je součástí Federace klubů historických vozidel ČR – nositele národní autority FIVA. Provádíme ve smyslu vyhlášky 355/2006 Sb. testace historických vozidel jak na úrovni klubové, tak i krajské a to každou první středu v měsíci v klubovně a garáží HCCM. Mimo tuto legislativní činnost se HCC Mohelnice zabývá organizováním přátelských setkání sběratelů historických vozidel, tradiční akce je Mezinárodní setkání a sraz motocyklů a automobilů „Podhůřím Jeseníků“ který se koná v měsíci květnu. Toto setkání získává stále větší oblibu u fandů hist. techniky. Součástí této akce je pro závodníky vytvořen okruh (každý rok jiný) v délce max 70 km, který je spojen s kulturními památkami jako např. hrad Bouzov, Mírov, zámek Úsov, Javoříčské jeskyně, a je sm
    Fungování GCCSH je řízeno výborem, voleným na členských shromážděních na dvouleté volební období. Do čela výboru je volen Prezident, který je spolu s jedním členem výboru statutárním orgánem GCCSH. Na činnost Výboru GCCSH dohlíží Revizor, který je také volen na dvouleté období. Každodenní život klubu řídí Manažer GCCSH, ten je přímo zodpovědný výboru GCCSH.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00