Jak na věc


kokosové rohlíčky do formiček

Mohly by Vás zajímat také tyto produkty:

    Kokos pomeleme na kávomlýnku nebo rozdrtíme v mixéru a dáme do mísy. přidáme cukry, mouku, vejce, máslo, vypracujeme těsto a necháme hodinu odležet. Na pomoušněném vále vyválíme asi na sílu 3 mm a nakrájíme pásky podle velikosti formiček. Pásky dáme na formičky a spoje dobře přitiskneme. Ukládáme na plech s pečícím papírem spojem dolů, dáme do předehřáté trouby na 170°C a upečeme dočervena. Po upečení opatrně stáhneme z formiček a necháme vychladit. Mezitím si připravíme krém. V mléce rozmícháme pudingový prášek a za stálého míchání uvaříme hustý puding, necháme vychladit. Máslo rozšleháme a po částech zašleháme vychladlý puding. Podle chuti zašleháme cukr a aróma. Trubičky naplníme krémem a konce namáčíme do čokoládové polevy nebo si trubičky namočíme předem do čokolády, necháme zaschnout a pak plníme krémem.
    Použití: Vyloupněte tabletu kokos z blistru. Vhoďte polovinu tablety až celou jednu příchuťovou tabletu do samotné tekutiny. Nechte samovolně rozpustit (nebo komplet mixujte). Poté přidejte zvláštní výživu a vše hned řádně zamíchejte v shakeru či elektrickou metličkou. Pokud budete ochucovat potravinu, rozpusťte nejdříve tabletu v nepatrném množství vody, poté spojte s potravinou.
    Tablety můžete kombinovat půl-napůl. 1/2 Smetanové podmáslí + Kokos, nebo 1/2 Karamel + Kokos. Doporučujeme také Kokos + 1/2 Vanilka + Lískový oříšek, nebo Kokos + 1/2 Smetanové podmáslí + Lískový oříšek.
    Složení příchuťové tablety kokos: plnidla (mikrokrystalická celulóza, škrob), barviva (dle druhu: riboflavin - vitamin B2, extrakt červené řepy), aroma kokos, náhradní sladidlo (sukralosa), kokosový prášek 1 %, plnidlo (stearan hořečnatý).
    Upozornění: Nespotřebované ochucovadlo kokos pečlivě uzavřete a uchovávejte v suchu při běžných teplotách 4–25 °C. Maximální denní dávka je 5 příchuťových tablet. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00