Jak na věc


kolik obsahuje zelená káva kofeinu

Britové spočítali, o kolik dražší je ježdění s SUV ve srovnání s konvenčním autem

    Suma rovná 12 tisícům korun českých rozhodně není zanedbatelná, pochopitelně se ale liší třídu od třídy, model od modelu. Šetření předpokládalo průměrný dvanáctiměsíční nájezd každého řidiče 9 700 kilometrů, to je stav velmi podobný českému. Například vlastníci kompaktních SUV jako jsou Renault Captur nebo Audi Q2 zaplatí každoročně za doplňování nádrže 1 092 liber (32 tisíc Kč) čili o 3 800 Kč více než majitelé malých aut typu Ford Fiesta či Volkswagen Polo.
    Nakonec to nejdražší - citelně se prodraží provoz prostorných SUV. Zájemci o největší varianty konkurující Škodě Kodiaq či prémiovým modelům jako BMW X5 by měli předem vědět, že britští motoristé v tomto případě tankují v průměru za 1 561 liber (45 700 Kč) ročně, což je rozdíl přes 12 tisíc Kč ve srovnání s rajónem Škody Superb či BMW 5 Touring a částka o 331 liber (9 700 Kč) převyšuje i účty provozovatelů aut typu Ford Galaxy a Volkswagen Sharan.
    Auta podobná Škodě Kodiaq jsou nejdražší z hlediska nákladů na roční tankování. Pokud si koupíte Kodiaq místo Superbu, budete při typickém ročním nájezdu platit každý měsíc asi o tisícovku víc jen za palivo


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00