Jak na věc


komu zvoní hrana obsah

Mezinárodní školení pro pracovníky s mládeží v Liberci

    - Publikace s teoretickým podkladem a metodikami s terminologií – Video dokument pojednávající o problematce a usnadňující tak práci učitelů a volnočasových pracovníků – Interaktivní výstava s promítáním filmu a živou knihou – 3 různé metodiky se 3 životními příběhy a minimálně 10 workshopů pro min 15 osob = přímé oslovení 150 osob
    Obyvatelé Liberce(a dalších měst) jsou apatiční, laxní k lidem, které vídají buď opilé v centru města, nebo žebrající u obchodních center. Z toho důvodu jsme se rozhodli uspořádat projekt, který se bude věnovat sociální exkluzi – chudoba a sociální vyloučení jsou témata, kterým se učitelé často vyhýbají kvůli emociální a metodické náročnosti a nepřílišné znalosti problematiky. Publikací, dokumentem, výstavou a pořádáním workshopů chceme tuto situaci změnit a doplnit tak chybějící článek formálního vzdělávání.
    Drazí kolegové, je co slavit. Společně se studenty jsme prozkoumali část historie i současnosti u našich polských sousedů! Pokud nevíte kam na výlet, ochutnejte něco z toho, co jsme pro Vás napsali.
    V rámci mezinárodního projektu PEAS byl ve dnech 25. 8. - 31. 8. 2017 realizován již 2. workshop, během něhož jsme vytvořili vzdělávací kurz v tématu Finanční management pro začínající podnikatele a start upy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00