Jak na věc


kordárna velká nad veličkou

Věří nám světoví výrobci pneumatik

    Káčko, váš interní informační zpravodaj, dostalo v roce 2019 nový kabát. V původní podobě vycházelo osm let, nový majitel a nové požadavky na grafický design tak byli tím správným momentem pro jeho omlazení. Doufáme, že se Vám líbí!
    V pátek 15. března začal v Kordárně pod taktovkou zkušeného lektora Dušana Dostála vzdělávací program Optimalizace výrobních procesů. Zúčastní se ho celkem 42 zaměstnanců z výrobního a provozního úseku, kteří se ve své každodenní praxi setkávají s problematikou štíhlé výroby. Na tuto akci jsme získali dotační příspěvek z Evropského sociálního fondu v rámci programu POVEZ [...]
    Naše kordové tkaniny najdete coby výztuhy pneumatik všech osobních a nákladních automobilů, motocyklů, autobusů nebo třeba letadel. Mezi naše partnery patří světoví výrobci pneumatik jako Continental, Dunlop, Nokian, Good Year nebo Bridgestone.
    Díky šedesáti letům zkušeností a osmi stům odborně vyškolených zaměstnanců, dodáváme tkaniny do více než patnácti zemí Evropy, Severní Ameriky, Jižní Ameriky a Asie.


KORDÁRNA, a.s. (Velká nad Veličkou)

    Jako jediný evropský výrobce technických tkanin integrujeme celý výrobní proces – od produkce vlastního polyesterového vlákna, až po jeho zpracování do impregnované technické tkaniny, která slouží jako páteř pneumatik a dopravníkových pásů.
    Představenstvo společnosti tímto vyzývá akcionáře zanikající i nástupnické společnosti k předání dosavadních akcií v lhůtě do 20. 2. 2020 v sídle společnosti na adrese č.p. 890, 696 74 Velká nad Veličkou.
    Transakce bude akcelerovat růst přidané hodnoty skupiny Indorama Ventures v automobilovém průmyslu. Skupina se tak stane jedničkou v produkci kordových tkanin v Evropě. Transakce upevní pozici skupiny Indorama Ventures jako hlavního hráče v průmyslu technických tkanin a je odpovědí na poptávku zákazníků po integrované produkci od vstupní suroviny až po tkaninu Akvizice bude pro skupinu [...]
    Tkané polymerové (PET, PP) geomříže, geokompozity a geotextilie pro stavebnictví. Geotechnické aplikace - opěrné zdi, vyztužení zemin a svahů, protierozní opatření.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00