Jak na věc


korutanské alpy-hotel klein

Koupání v horách a tůry kolem jezer

    Rozmanitý Nassfeld leží na hranici rakouských Korutan a Itálie. Oslní horskou kulisou, nadprůměrným počtem slunečných dnů a množstvím sněhu. Převládají červené sjezdovky. Fascinující je závodní sjezdovka FIS, která začíná pod vrcholem Gartnerkofelu (2195 m) úsekem mezi skalami. Opravdu dlouhou jízdu oceníte na 7,6kilometrové sjezdovce Carnia. Milovníci adrenalinu mohou vyzkoušet tři černé tratě a volné terény.
    Smícháme mouku, vejce, olej, sůl a vlažnou vodu, vypracujeme těsto a necháme je stát asi hodinu, mezitím uvaříme brambory, scedíme je, oloupeme a rozšťoucháme. Smícháme je s tvarohem, smetanou, nakrájeným česnekem i pórkem a vývarem, přidáme nasekanou petrželku osmahnutou na másle, muškát a špetku soli. Těsto rozválíme a vykrojíme oválky (velké asi jako dlaň), na polovinu dáme náplň a přeložíme. Okraje potřeme rozšlehaným bílkem, ozdobně přimáčkneme vidličkou nebo prsty a vaříme v osolené vroucí vodě asi 8-10 minut. Uvařené je scedíme a přelijeme rozpuštěným máslem, posypeme nasekanou pažitkou. K taštičkám si můžeme dát zelný salát.


Ceník hl. sezóna (platnost od 10.06.2019 do 14.9.2019)

    Pravou dovolenou v Korutanech plnou báječných zážitků zažijete s Korutanskou kartou!! Celé Korutany jsou totiž jeden velký zábavní park. Otevírá brány k více něž 100 výletním cílům v Korutanech, které můžete navštěvovat tak často, jak se vám zlíbí. Můžete ji využít i na plavbu lodí po jezerech, vyjet lanovkou na korutanské štíty a autem se projet po krásných panoramatických cestách. Kromě toho na ni získáte báječné slevy u více než 60 bonusových partnerů.
    Katschberg je moderní horský resort se 70 km sjezdovek mezi vrcholy Tschaneck a Aineck. Na Tschanecku převažují sportovně až rekreačně červené, protilehlý Aineck získává respekt širokou černou Direttissimou. Oblíbená je jedna z nejhezčích sjezdovek Alp - 6kilometrová „A1” a zásadní modernizaci představuje nová kabinová lanovka ze St. Margarethen až na vrchol Ainecku.
    Po lyžování: zahrajeme si tradiční curling (2–4 EUR/os.), jeden den se zdržíme v Bad Kleinkirchheim (procházka po světoznámém středisku či návštěva termálních lázní), jeden den možnost návštěvy (naším busem) lázní Kärntentherme ve Villachu (19 EUR/Fun, 28 EUR/Fun&Spa).
    Doprava, ubytování, povlečení a ručníky, polopenze pobytová taxa, průvodce, zajištění slevy na skipasy.Dětskou slevu lze uplatnit pouze v pokoji se 2 plně platícími osobami.
    polopenze. Snídaně formou bufetu a večeře o 3 chodech v restauraci penzionu (Gasthofu). Polopenze začíná večeří první den a končí snídaní v den odjezdu. WELCOME TRIP-DRINK ZDARMA.


Vyberte si svoje místo k dovolené

    Oblý vrchol Gerlitzen bývá srovnáván s Kronplatzem v Dolomitech, osloví moderností lanovek, 100% zasněžováním a 7,5 km dlouhou sjezdovkou. Široké svahy Vám dodají lyžařskou sebedůvěru a vychutnáte si výhledy na Julské Alpy.
    2–3lůžkové pokoje s příslušenstvím v penzionu-gasthofu. K dispozici společenská místnost = jídelna a restaurace (možnost posezení). Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 300 Kč/os./noc. WiFi zdarma.
    Jižanskou atmosféru podporuje pohoda horských chat a vysoký počet slunečných dnů. Lyžujeme 1 x Gerlitzen, 1 x Bad Kleinkirchheim, 1 x Nassfeld a 1 x Katschberg.
    V Bad Kleinkirchheim, v Národním parku Nockberge, převažují červené sjezdovky. Síly si můžete změřit i na 70% sklonech! Pýchou je sjezdovka Franze Klammera. Lyžování je možno zakončit v termálních lázních i na après-ski.


Ceník vedlejší sezóna (platnost 5.4.-9.6.2019 a 15.9.-27.10.2019)

    Nejjižnější rakouská země představuje pro návštěvníky hodně slunce a jižní atmosféry, rakouskou kvalitu a k tomu přes 1 200 jezer s křišťálově průzračnou vodou o teplotě až 28 stupňů. Můžete se v nich osvěžit a nechat své myšlenky toulat po pláži, nebo si i aktivně zasportovat. Dovolená v Korutanech je dovolená u přátel, ať už zvolíte luxusní hotel, vyznamenaný za podmínky, které vytvořil pro rodinný pobyt s dětmi nebo pohodlné tří- nebo čtyřhvězdičkové apartmá, domácký penzion nebo ubytování přímo v soukromí u majitele nebo v některém z vynikajících kempů se špičkovým standardem. Mnoho dobrodužných světů udělá radost nejem dětem, ale i jejich rodičům. Vydařená rodinná dovolená je zážitkem k nezaplacení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00