Jak na věc


kruhový děj v ideálním plynu

Kruhový mikroporézní průřez 6 mm

    Dvouplášťový kruhový septik (dvou či tříkomorový) doporučujeme do míst, kde se nachází větší množství hladiny spodní vody. Septik dvouplášťový kruhový je snadný na obsluhu a také údržbu. Dvouplášťový septik se usadí pod terén a doporučuje se usadit na železobetonovou desku o síle 10 – 15 cm. Tímto se zamezí zborcení vlivem tlaku spodní vody. Umístění dvouplášťového septiku je do tzv. živého betonu. Připravení základové desky se tedy připravuje až po dodávce a možné montáži septiku.
    Kruhový trénink je nová forma cvičení, která se skládá z vybraných cviků zatěžujících jednotlivé svalové skupiny. Je určený jak pro ženy, tak i pro muže všech věkových kategorií. Trénink probíhá na jednotlivých stanovištích s různými cvičebními pomůckami, které se střídají v pravidelných intervalech. Obvykle se na jednom stanovišti cvičí 45sekund, kdy pak nastává 15vteřinová pauza, která je určena k přechodu na další stanoviště.


Kruhový mikroporézní průřez 17 mm

    Montované bazény dodáváme v provedení kruhové bazény Milano a oválné bazény Toscana. Oba typy jsou vhodné jako bazény zapuštěné, pro zapuštění do země. Před samotným osazením bazénu do země je nutná stavební příprava, která se skládá z výkopových a betonářských prací. Bazény zapuštěné se osazují na betonovou desku. U oválných bazénů Toscana je nutné zhotovit základovou desku a opěrné stěny dle návodu, mezi které se bazén usadí. Nespornou výhodou montovaných bazénů je možnost výměnu bazénové folie, která dodá po mnoha letech provozu bazénu opět nový vzhled. Životnost bazénové folie u montovaných bazénů je řádově 15 let.
    je velice efektní cvičení, ve kterém se kombinuje silový a aerobní trénink. Toto cvičení velmi výborně spaluje tuky,zrychluje metabolismus a příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém.
    Použití dvouplášťového septiku je doporučeno v místech, kde hrozí výskyt spodní vody či jílovité půdy. Dvouplášťový kruhový septik je zhotoven ze dvou 100% vodotěsných plášťů, tudíž odolá případným výskytům spodní vody a jílovité půdy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00