Jak na věc


kváskový chléb se sušenými rajčaty

Fotogalerie sklízení a sušení

    Firma AZIENDA AGRICOLA "TERRA" má dlouholetou tradici ve výrobě tohoto produktu díky vynikající zeměpisné poloze a prostředí bez průmyslu. Má několik ocenění za kvalitu včetně certifikátu a ISO 9001 GLOBAL G.A.P. certificate, ISO 14001 GLOBAL G.A.P. certificate a certifikátu za kvalitu. Tudíž vám nabízíme opravdový TOP-Product made in Italy.
    Pomodori secchi - Sušená rajčata aneb lahůdka, kterou si v Česku nevyrobíte. Přírodní sušení ve stabilních podmínkách jaké jsou v Jižní Itálii – ostré slunce, slaný mořský vzduch a bezprašné bioprostředí nelze nahradit žádnou alternativní metodou.
     Zde se můžete podívat jak se naše rajčata sklízejí a suší. Snímky jsou autentické z července 2014 přímo od našeho dodavatele. Vše je v podstatě ruční práce a nebo spíš dřina , která za Vámi cestuje skoro 2000 km. Na snímcích můžete vidět, že se používá specielní odrůda san marzano, která je pro sušení nejlepší. San Marzano Ferrari mezi rajčaty Mezi oválnými, paprikovými rajčaty hraje už dlouho prim odrůda San Marzano. Má výraznou chuť a jasně červenou barvu. K tomu se snadno loupe, má pevnou dužninu a málo semínek, a tak se opravdu skvěle hodí k sušení, přípravě omáček k těstovinám, které mají stejně jako rajče San Marzano také původ na jihu italského poloostrova.


Sýrové koláčky s pikantní náplní

     Přírodní sušení ve stabilních podmínkách jaké jsou v Jižní Itálii – ostré slunce, slaný mořský vzduch a bezprašné bioprostředí nelze nahradit žádnou alternativní metodou.
    Sušená rajčata se stávají stále oblíbenější součástí českého jídelníčku a právě proto vám nabízíme produkt v nejvyšší kvalitě oceněný několika certifikáty. Jsou pěstovány a sušeny ve 100% přírodních podmínkách kontrolovaného zemědělství.
    Se sušenými rajčaty se v poslední době setkáváme v supermarketech a prodejnách lahůdek a to jak ve formě polotovaru - pouze sušené, tak v již naložené v oleji – ovšem velmi různých kvalit – jak samotného produktu, tak technologií a surovinami, se kterými byla zpracována. Naše firma Vám nabízí základní produkt, jak pro jeho další distribuci, tak i pro jejich další zpracování, ať už pro nakládání, do pokrmů, salátů atd. Vždy v té nejvyšší kvalitě a chuti.
     Sušená rajčata stále oblíbenější ingredience pro vaření, nakládání, do sálátů. Jedinečná chuť rajčat, soleno mořskou solí a sušeno na ostrém slunci a mořském vzduchu. Bez jakékoliv chemie a konzervantů.


Vložit komentář Zrušit odpověď na komentář

    Teplotu a čas korigujeme podle barvy chleba, pozor aby se nespálil, každá trouba peče trochu jinak. Troubu mějte zapnutou bez vzduchu, tak jak tomu je v klasické peci na chléb.Kvásek seženete všude tam kde se kváskový chléb peče, určitě vám kousek každý odlije, nic to nestojí. Potom je důležité se o kvásek dobře starat viz zde: vedení kvásku http://www.kvaskovychleb.cz/doku.php?id=navody:vedeni_kvasku
    Vybrané a pro tyto účely speciálně pěstované odrůdy rajčat jsou sklízeny těsne před samotným procesem sušení. Rajčata jsou ručně podélně rozkrojena, ručně solena hrubou mořskou solí a po dobu několik dnů sušena na obrovských sítech na pozemcích o rozloze několika hektarů ostrým jižním sluncem a horkým mořským vzduchem. Díky této tradiční úpravě jsou sušená rajčata dlouhodobě bez problému skladovatelná při teplotě 4-6 st. C až dva roky a naložená v oleji v podstatě neomezenou dobu.
    Naše firma Marco Přerov s.r.o. je vyhradním dovozcem sušených rajčat a produktů italské firmy AZIENDA AGRICOLA "TERRA" do České a Slovenské republiky. Jejími hlavními odběrateli jsou Kanada, USA a Německo, což zaručuje prvotřídní TOP kvalitu.
    Oblast, odkud náše rajčata pochází se nalézá na samém jihu Itálie, v téměř zapomenutém kraji bez průmyslových aglomerací s tradicí výroby této lahůdky. Region Puglia, oblast Salento. 1500 km vzdušnou čarou na jih za sluncem a mořem.


Jedinečná chuť rajčat, soleno mořskou solí a sušeno na ostrém slunci

    Díky kouskům sušených rajčat a sýru proměníte aromatický chléb v báječné jídlo na malý hlad. Je vynikající ještě teplý, ale pokud ho necháte vychladnout, zvláční a zpevní.
     Naše firma Vám nabízí základní produkt, jak pro jeho další distribuci, tak i pro jejich další zpracování, ať už pro nakládání, do pokrmů, salátů atd. Vždy v té nejvyšší kvalitě a chuti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00