Jak na věc


lamino desky

Pelc kuchyně - design, kvalita, funkce, servis

    Přes nesporné výhody lamina, jsou ve kvalitě materiálu a zpracování obrovské rozdíly. Pod stejným označením a i od stejného výrobce se v různých zemích vyrábí jiná kvalita. Výrazné rozdíly jsou i ve zpracování. Setkáváme se s tím, že zákazník nechce lamino, protože se mu něco rozpadlo a nebo rozlepilo. To je způsobeno tím, když si firma nechává někde nařezávat a olepovat. Nemá potom pod kontrolou celou výrobu a nemůže ovlivnit kvalitu hran a lepidel. A už vůbec nelze docílit toho, aby se veškeré díly opracovali na CNC strojích, kde se díly zarovnají a tím se odstraní předřez z pily, ale hlavně v deskách je pnutí, které se po nařezání uvolní a pro maximální přesnost je nutné díly znovu ofrézovat. Takto se díly precizně zarovnají a poté již nepracují. (Předřez je malá pila, která prořezává desku lamina ze spod. Je širší než hlavní pila a vzniká tak nerovnost, která se může projevit na vzhledu a na vniknutí vlhka do laminového dílce).
     Laminované desky jsou vyráběny z dřevotřískových desek, na které je nalisován naimpregnovaný dekorativní papír. Takto upravený povrch laminovaných desek s možnou širokou škálou dekorativních povrchů a rovnoměrné definovanou strukturou je hygienicky nezávadný. Další vlastnosti, jako krátkodobá odolnost proti působení vody i zvýšené teplotě, dává tomuto výrobku možnost širokého využití (všechny vlastnosti odpovídají normě EN 312-3).
    Od samotné konzultace, přes návrh, výrobu a konečnou realizaci se Vám budeme snažit poradit a nabídnout přesně to, co bude splňovat Vaše představy. Do každého návrhu kuchyně se snažíme skombinovat funkci, zajímavý design, ale i určitou originalitu. Nabídnout Vám můžeme i zprostředkování stavebních úprav. Netradiční řešení jsou pro nás výzvou a plnění Vašich snů dobrou vizitkou, proto jsme schopni realizovat třeba i celý interiér. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás...


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00