Jak na věc


lamino desky

Pelc kuchyně - design, kvalita, funkce, servis

    Základem lamina je dřevotřísková deska, na které je z obou stran nalisovaná vrstva laminátu. Hrany těchto desek se zakončují ABS hranou, která zabraňuje nasáknutí a následně bobtnání dřevotřískové nosné desky. Díky tomuto provedení je lamino vhodné k použití nejenom v kuchyni, ale i do ostatních místností v bytě. Zároveň je také možné ladit jednotlivý nábytek do jednoho dekoru a barvy, protože na rozdíl od přírodního dřeva, které s časem mění barvu, je lamino od jednoho dodavatele stále stejné.
    Od samotné konzultace, přes návrh, výrobu a konečnou realizaci se Vám budeme snažit poradit a nabídnout přesně to, co bude splňovat Vaše představy. Do každého návrhu kuchyně se snažíme skombinovat funkci, zajímavý design, ale i určitou originalitu. Nabídnout Vám můžeme i zprostředkování stavebních úprav. Netradiční řešení jsou pro nás výzvou a plnění Vašich snů dobrou vizitkou, proto jsme schopni realizovat třeba i celý interiér. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás...
     Laminované desky jsou vyráběny z dřevotřískových desek, na které je nalisován naimpregnovaný dekorativní papír. Takto upravený povrch laminovaných desek s možnou širokou škálou dekorativních povrchů a rovnoměrné definovanou strukturou je hygienicky nezávadný. Další vlastnosti, jako krátkodobá odolnost proti působení vody i zvýšené teplotě, dává tomuto výrobku možnost širokého využití (všechny vlastnosti odpovídají normě EN 312-3).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00