Jak na věc


laminové desky vzorník

Lamino desky - vzorník plný přírody

    Kolekce Kronospan ART ECO, jak už název napovídá, symbolizuje celá kolekce i zdravý životní styl, neboť všechny dekory jsou lisovány výhradně na dřevotřískových deskách se sníženým obsahem formaldehydu. Tyto desky zákazníci poznají podle označení E-LE a byla vytvořena speciální nabídka 38 dekorů.
    Dnešní lamino desky si kvalitou v ničem nezadají s přírodními materiály. Snadno se udržují a můžete si vybrat z nepřeberného množství zajímavých dekorů. Chcete se na ně podívat v reálném vzorníku? Navštivte náše studio kuchyní Nobilia v Praze, kde vám zdarma a nezávazně připravíme 3D návrh celé kuchyně, včetně kalkulace. Objednejte se předem na čísle 724 202 204 nebo napiště prostřednictvím jednoduchého kontaktního formuláře. Těšíme se na vás!
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Vzorník deskoviny - kuchyně Nobilia

    Laminované dřevotřískové desky Kronospan jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem. Široká paleta dekorů a výběr z mnoha struktur povrchu nabízí využití v mnoha odvětvích nábytkářského průmyslu, inspiraci pro architekty a designéry, jeden ze základních produktů pro vybavení interiérů, kombinaci s dalšími materiály. Lamino desky Kronospan jsou určeny pro použití v interiérech.
    Ať již hledáte imitaci dubu, buku nebo borovice, v našem vzorníku najdete hned několik variant od každého. Nebo máte raději přírodní kámen? Břidlici nebo žulu? Ani to není žádný problém. Náš vzorník nabízí i lamino desky v moderním stylu vintage, věrné imitace starožitné mědi či tvrdého betonu. Stačí si jen vybrat.
    Společnost Kronospan Jihlava je jeden z největších výrobců plošného materiálu pro nábytek i stavbu. Zde si můžete prohlédnout širokou nabídku dekorů pro pracovní desky a lamino Kronospan, a také zde naleznete základní a technické informace o deskách Kronospan.  Fyzický vzorník Kronospan a desky k výběru máme v našem skladu ve Velkém Meziříčí. 


Základní a příplatkové dekory a barvy laminových kulečníků a krycích desek

    Líbí se vám desky z přírodního kamene, ale odrazuje vás jejich údržba a chladný povrch. Tak právě pro vás jsou laminátové desky. Studit vás rozhodně nebudou a na jejich údržbu vystačíte s běžnými čisticími prostředky. Navíc jsou za zlomek ceny oproti přírodnímu materiálu. To samé platí i o dřevě. Pracovní deska ze dřeva má jistě své kouzlo, nároky na údržbu jsou však neúměrně velké a riziko poškození vysoké. Proč ji tedy nenahradit kvalitní laminátovou deskou?
    mapa[ jízdní řády ]Jak se k nám dostanete?metro C stanice Budějovická - bus 332, 337, 339 - 15 min - zastávka Vestec-Safina nebo sjezd VESTEC z nové D5 nebosjezd JESENICE z D1.Navigace GPS: E 14.4993@ 49.9935

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00