Jak na věc


leceni ischemicke choroby dolních končetin

Křemelina Vitatrend, sáček 500g

    Moje zásady Rekonektivního léčení ! ! ! 1) Mám úctu k lékařům ! 2) Nezakazuji kontakt s lékařem ! 3) Nezakazuji a ani nerozhoduji o užívání předepsaných léků ! 4) Neurčuji diagnózu ! 5) Neopouštím klienta ! 6) Nehodnotím odbornost jiných, kteří se zabývají Rekonektivním léčením !
    Máte-li i vy nějaký recept, o který byste se rádi podělili s ostatními čtenáři Spektra zdraví, pošlete nám jej na e-mail redakce@spektrumzdravi.cz nebo na náš facebookový profil a my jej na portálu rádi uveřejníme.
    Energie v našich tělech proudí prostřednictvím energetických drah nazývaných meridiány. Já osobně nahlížím na každý zdravotní problém jako na stav nerovnováhy v našem „energetickém systému”. Pokud je energetický kanál z nějakého důvodu přetížen či zablokován a energie tedy nemůže naším tělem volně proudit, dochází k nerovnováze a tato nerovnováha se časem projeví jako nemoc. Frekvence Rekonektivního léčení® nás přívádějí zpět k původní harmonii, odstraňují tyto blokády a navrací nám zpět energetickou rovnováhu a tím mnohdy dochází k okamžitému vyléčení.


Tulsi Sladký citron BIO 25 sáčků

    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
    Cena za moje služby:1 hodina působení: 1 200 Kč - za Rekonektivní léčení30 minut působení: 600 Kč - za Rekonektivní léčeníRekonektivní léčení na dálku:30 minut působení: 600 Kč
    Léčení je bezdotykové a průběh je u každého individuální. Každý své léčení prožívá jiným způsobem a dokonce i já, jako praktik, ho vnímám pokaždé jinak. Nikdy Vám dopředu nepovím, co budeme cítít a vnímat, ale vím jistě, že se „NĚCO” dít bude. Na začátku si krátce popovídáme, pak si lehnete na lehátko, zavřete si oči a zhruba na 30-45 minut se stanete „pozorovatelem”. Budete vnímat přítomný okamžik. Budete si všímat toho, co k Vám přichází, ale nebudete se snažit to ovlivňovat. Jednoduše to přijmete a budete TADY a TEĎ.


Tulsi Brahmi BIO sypaný plech 100g EV

    Po skončení léčení můžete zůstat ještě chvilku ležet. Krátce si spolu popovídáme o tom, co jste vnímali, jak se cítíte a potom se rozloučíme. Většina klientů popisuje své pocity po léčení jako hluboký klid, harmonii, radost a někdy dokoce nemohou najít slova, kterými by vyjádřili své pocity, stejně jako já. Věřte, že léčení, které přijmete, bude pro Vás tím nejvhodnějším.


Tulsi Sladká růže BIO sypaný plech 100g

    Kůže je promítací plátno našeho zdraví a psychiky. Je signálním orgánem, který nám dává najevo, že něco s naším zdravím není v pořádku, že je něco v nepořádku s naším stravováním, s naší psychikou. Kůže je obrazem naší imunity. Skládá se z vrstev zvané dermis a epidermis a z podkoží. To je tvořeno tukem a nervovými zakončeními. V kůži nacházíme celou řadu žláz, jako potní a mazové. Do kůže počítáme také nehty a vlasy. Z pohledu čínské medicíny spadá kůže do okruhu plic. Vzhledem k tomu, že významnou součástí kůže je také vazivo a nervová zakončení, velký vliv na kůži mají i játra. Tuková vrstva zase spadá do okruhu sleziny. Tam také hledáme souvislosti s celulitidou. Detoxikaci kůže je tedy třeba pojmout velmi komplexně. Zdravá kůže, která má velmi dobré imunitní schopnosti, má samočistící mechanismy a ještě likviduje toxiny, které přicházejí zvenčí i zevnitř. V případě nedostatečně fungující imunity nacházíme v kůži a podkoží různé druhy toxického zatížení. Velmi časté jsou organické
    Jak jsem již zmínila, je to individuální. Můžete vnímat chvění očních víček, tlak v hlavě, pocit tepla nebo chladu po celém těle, pocit mravenčení v končetinách. Můžete zaznamenat změny dechu a samovolné fyzické pohyby těla – záškuby. Můžete slyšet různé zvuky, vidět barvy a různé geometrické tvary, či cítit vůně. Někdo zažívá příjemné pocity, někomu to naopak může být až nepříjemné, nikoliv však bolestivé. Nemusíte cítit vůbec nic, i to je v pořádku. Průběh léčení je u každého jiný a jedinečný, nejsou dvě stejná léčení. Jakékoliv vjemy budete mít, odezní po skončení sezení.


Ájurvédský balzám Healing Nature, 80ml

    Rekonektivní léčení® vzbuzuje velký zájem špičkových nemocnic i univerzit po celém světě, např. Jackson Memorial Hospital, Cedars-Sinai Medical Center, VA Hospital, University of Minnesota, University of Miami Medical School a University of Arizona. Realita Rekonektivního léčení® byla již prokázána v praxi i ve vědeckých laboratořích. V současnosti probíhají nové výzkumné programy pod vedením uznávaných vědců, jako jsou Gary Schwartz, PhD (Human Energy Systems Laboratory, University of Arizona), William Tiller, PhD (Stanford University´s Dept. of Materials Science), Konstantin Korotkov (St.Petersburg State Technical University) a další.
    Výborné výsledky přináší práce s dětmi, ať už je to hyperaktivita, nesoustředěnost, poruchy s učením, problémy se spánkem. U dospělých jsem zaznamenala skvělé výsledky při stavech úzkosti, deprese a různých závislostí. Úžasně pomáhá při nemocech pohybového aparátu, urychluje rekonvalescenci po operacích, pomáhá při orgánových dysfunkcích (bolesti žlučníku, slinivky), žaludečních a trávicích potížích, nádorových onemocněních, nespavosti, neplodnosti a dalších obtížích. Léčebné účinky byly prokázany i na zvířatech.


Aimil Triphala - Detoxikace 60kps.

    Co je Rekonektivní léčení?Je to vlastně přenos energie, světla a informací.Rekonektivní léčení je frekvence, kdy během léčení dostává organismus elektromagnetické vibrace, které upravují poškozené části organismu, upravují imunitní systém i genetický kód. Tím budete vyladěni na vyšší frekvenci, která s sebou přináší světlo, energii a informace. Tělo se postupně dostává do harmonie a rovnováhy a tím nastává postupné uzdravení, které léčí tělo, mysl i ducha.Vždy dojde k přenosu léčivé energie a transformačním změnám. Někdy může dojít k okamžitému uzdravení, někdy zase trvá déle, než se léčení projeví, ale každopádně vždy dojde k pozitivní změně zdravotního stavu. Energie totiž ve vašem těle zůstává a celý proces uzdra
    Máte-li zájem o Rekonektivní léčení® vyhraďte si přibližně hodinu času. Počet sezení se pohybuje mezi jedním až třemi. Cena za jedno sezení je 1.000 Kč.
    Rekonektivní léčení vyvolalo ze strany špičkových doktorů a výzkumníků velký zájem a zajímají se o neobyčejná uzdravení o kterých mluví pacienti z celého světa.
    V této rubrice najdete tipy našich babiček pro domácí léčení méně závažných nemocí, ale také pro krásu. Řadu ingrediencí k receptům, které nám mohou často pomoci v domácích podmínkách, najde každý z nás doma v lednici, ve spíži, na zahrádce nebo při procházce lesem. Stačí jen trochu použít fantazii a naše (i vaše) dobré nápady a řada nepříjemných projevů vás může opustit, než se nadějete. Jednotlivé recepty a tipy na domácí léčení a krásu jsme pro vás přehledně rozdělili podle jednotlivých kategorií a oblastí.


Kočkompilace videí z celého světa

    Rekonektivní léčení je zcela nový, vědecky ověřený a jedinečný způsob léčení, který je zde na planetě Zemi poprvé. Svým dosahem a formou převyšuje jakékoliv způsoby energetického léčení. Toto léčení jde za hranici našich pěti smyslů a spojuje člověka s dosud neznámou energií. Průkopníkem této metody je Dr. Eric Pearl. Z celého světa přicházejí hlášení o vyléčených z vážných nemocí jako je např. rakovina, nemoci související s AIDS, epilepsie, syndrom chronické únavy, roztroušené sklerózy, revmatizmu a osteoartritidy, mozkové obrny, mentální poruchy, emocionální postižení a mnoho dalších onemocnění.
    Každá má zkušenost byla jiná. Cítila jsem teplo po celém těle. Byly to přímo proudy horka a bylo to tak silné, že se mi až točila hlava. Chvěla se mi oční víčka, cítila jsem jakousi strnulost hrdla, že bych hlásku nevydala a v prstech rukou a nohou mi to pulsovalo. Měla jsem pocit, že se nemohu hnout. Přiznám se, že jsem to ani nezkoušela. Nebudu tvrdit, že toto první setkání bylo jedno z nejpříjemnějších, určitě ale nebylo nijak zvlášť nepříjemné. Po skončení sezení jsem cítila nepopsatelný pocit klidu a harmonie. Byl to pro mne výjimečný prožitek tak odlišný od předchozích zážitků tohoto druhu. Byla jsem šťastná a zmatená zároveň, těžko se ten pocit vyjadřuje slovy.
    K léčení a uzdravení dojde u každého. Občas jenom někde úplně jinde, než jsme očekávali. Někomu se vyléčí žlučník, namísto bolavé ruky. Někoho přestane bolet loket, ačkoliv přišel s problémy s kolenem ... Rekonektivní léčení® nám dává přesně to, co potřebujeme, co je pro nás v tuto chvíli nejlepší.


Může mít vegan stejné svaly jako jedlík masa? Zjistěte, kde je pravda!

    Při prvním setkání s Rekonektivními frekvencemi jsem nemohla uvěřit tomu, co vidím a cítím. Z dostupných zdrojů jsem věděla, že se jedná o novou formu léčení, která pracuje s velmi silnými a dosud málo známými energetickými frekvencemi. Vlastní zkušenost však předčila všechna má očekávání. Okusila jsem na vlastní kůži sílu těchto frekvencí a záhy pochopila, že se setkávám s unikátní metodou léčení, která jde za hranice všeho, s čím jsem se doposud v tomto směru setkala. Každý z nás tuto proceduru vnímá  jinak, proto nelze jednoznačně říci, jaký prožitek můžete při vlastním léčení očekávat..
    "Když budete mít štěstí, vaše léčení přijde ve formě, kterou předpokládáte, když máte opravdu štěstí, vaše léčení přijde ve formě, o níž jste ani nesnili, v takové, kterou má vesmír na mysli právě pro vás." Dr. Eric Pearl
    Pokud máte zájem dozvědět se více o Rekonektivním léčení®, rozhodně bych Vám doporučila  k přečtení knihu „Reconnection – Návrat k léčivé energii“ od Dr. Erica Pearla, uznávaného doktora, chiropraktika a objevitele této metody. Sama jsem ji přečetla během dvou dnů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00