Jak na věc


lenka zběhlíková

Protokol o výsledcích soutěže ve společenském tanci

    V sobotu se rozjel kolotoč tanečních soutěží v rámci projektu EVROPA 2 Taneční skupina roku 2012, jehož minulý ročník přinesl velká ocenění pro pardubický taneční sport - pro skupinu H.P.M. Dance studio Pardubice, které se daného projektu také účastní i v letošním roce.
    A jak už se dá při pohledu na mapu vytušit, do nedaleké Chrudimi opět dorazila početná skupina příznivců a fanoušků tanečního studia H.P.M., která dala při samotné soutěži o sobě vědět, když byly slyšet zejména jejich hlasivky. A ty byly jistě nejen také tím pravým motorem pro maximální úsilí, ale i vidina postupu do dalšího kola soutěže EVROPA 2 Taneční skupina roku 2012 - Mistrovství Čech, které se uskuteční příští týden v Praze.
    A právě první regionální kolo se uskutečnilo dnes v Chrudimi, kam přijely tanečnice H.P.M. Dance studia Pardubice a pro novou taneční sezónu si nacvičily děvčata z H.P.M. Dance také nové choreografie, s kterými prvně vystupily právě v Chrudimi - premiéru měly skladby Pekařky, Maja, I Když a Někdy.
    A jak si jednotlivé taneční choreografie H.P.M. Dance studia Pardubice vedly v dnešním regionálním kole EVROPA 2 Taneční skupina roku 2012? Výsledky jsou uvedeny níže:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00