Jak na věc


let balónem pro dva slevomat český ráj

Akrobatický let zcela novým letadlem Christen Eagle II

    Akrobatické lety jsou skvělým dárkem pro všechny milovníky adrenalinu. Zkušený pilot s Vámi bude provádět různé akrobatické kousky, během kterých se svět kolem Vás promění v rozmazanou šmouhu. Zjistěte hranice svých možností během vývrtek a pádů při letecké akrobacii.
    Do obory Obelisk na jižní Moravě se vracíme v období pro myslivce nejzajímavějším – v čase jelení říje. Během roku se jelení zvěř přes den ukrývá v houštinách. V době říje opouštějí jeleni kryt lesa a vycházejí na volná prostranství. Podle troubení odhadují soupeřovu sílu a připravenost k boji. Nejsilnější jeleni si vytvoří harém říjných laní. Není ale snadné uhlídat laně před soky, připravené laně odehnat.
    O nepůvodních druzích zvěře v naší krajině a jejich vlivu na přírodní prostředí se vedou mnohdy bouřlivé diskuse. Prvním živočichem uměle introdukovaným do naší přírody je plachý a na pohled docela neškodný tvor – králík divoký. Jak se k nám dostal?
    Pozn. Kompletní ceník najdete přímo v objednávce a ceny jsou stanoveny za celé letadlo vč. veškerých poplatků a pilota. Vyhlídkové a akrobatické lety z Příbrami provozujeme celoročně s ohledem na počasí..


Darujte let sportovním letadlem

    Exkluzivní dárek a zážitek pro všechny, kteří chtějí zažít něco netradičního, nasednout do vrtulníku a odletět si dle své představy na svá oblíbená místa. Navíc si vyzkoušíte jak se takový vrtulník pilotuje. Na vlastní kůži zažijete - pilotem vrtulníku.
    K loveckým plemenům vyšlechtěným pro speciální práci pod zemí patří dva druhy foxteriérů – drsnosrstý a hladkosrstý foxteriér. S výjimečnými loveckými vlastnostmi foxteriérů má bohaté zkušenosti František Švéda, který je chová od roku 1976.


Vyhlídkové a seznamovací lety pro veřejnost z letiště Příbram

    Vrcholným adrenalinovým zážitkem na letišti Příbram je možnost akrobatického letu v útrobách stroje Christen Eagle II (od devadesátých let známý také jako Aviat Eagle II). Toto mrštné letadlo americké výroby se po nebi prohání již od konce 70. let a za dobu jeho existence tak byly důkladně prozkoušeny jeho vynikající letové vlastnosti stejně jako bezpečnost při provozu tohoto stroje. Pokud se rozhodnete vyzkoušet akrobatický let můžete se těšit na neopakovatelný zážitek pod dohledem zkušeného pilota vlastnícího všechny potřebné kvalifikace. Po krátkém bezpečnostním školení a pozemní přípravě na nastávající zážitek dostanete na záda padák a společně s pilotem se vydáte vstříc výkrutům a loopům, při kterých zažijete přetížení srovnatelné i se startem raketoplánu.


Vyhlídkové, seznamovací a okružní lety z Příbrami pro veřejnost. Oblast Rokycany, Beroun, Hořovice, Rožmitál, Březnice nebo Seldčany

    Letiště Příbram je bezpochyby jedno z nejrušnějších letišť ve středočeském kraji. Během celého roku zde probíhá řada akcí určených nejen pro příznivce letectví, ale i přidružených aktivit jako jsou tandemové seskoky a letecké modelářství. Pro naše klienty nabízíme na letišti Příbram celoroční možnost proletět se některým z námi nabízených letadel, ti odvážnější se rovnou mohou usadit za knipl a pod dohledem zkušeného pilota si vyzkoušet i pilotáž letadla. Pro zážitek pilotem letadla na zkoušku doporučujeme jeden ze dvou ultralehkých strojů, které máme na letišti Příbram k dispozici. Jedná se o sportovní letadla typu UL Stylus X2 a Faeta 321. Oba tyto stroje jsou určené pro jednoho pasažéra a pilota, který bedlivě dohlíží na celý průběh letu. Pokud jste početnější skupinka můžeme Vám nabídnout čtyřmístné letadlo Cessna 172. Tento stroj je určený pro tři cestující a jednoho pilota. V Cessně si můžete užít klasický let, ale v případě zájmu má možnost pasažér sedící na předním sedadle vedl
    Letiště Příbram jako důležité centrum sportovního letectví nabízí všem svým návštěvníkům moderní zázemí. Před i po samotném letu tak můžete posedět ve stylové letecké restauraci s výhledem na letištní plochu, popřípadě volný čas strávit procházkou kolem hangárů a prohlídkou zde zaparkovaných strojů. Před každým z plánovaných letů čeká účastníky krátký briefing, kdy se s pilotem letadla dohodnou na trase, kterou se budou chtít vydat. Celý letecký výlet je omezen pouze časem uvedeným na Vašem dárkovém poukazu, přesná trasa je vždy výsledkem dohody mezi Vámi a kapitánem letu. Pokud do Příbrami dorazíte na akci Pilotem letadla na zkoušku, čeká Vás kromě briefingu před letem i předletová kontrola letadla a krátké pozemní školení, kde se dozvíte vše podstatné, co budete potřebovat jako nastávající pilot letounu.


Lovečtí foxteriéři — Králík divoký — Obora Obelisk

    Rádi byste si užili zážitek vyhlídkového letu společně se svoji rodinou nebo blízkými přáteli? V tom případě Vám nabízíme vyhlídkové lety v letadle určeném až pro 5 pasažérů a jednoho pilota. Vyhlídkový let se tak stane jedinečnou vzpomínkou nejen pro Vás, ale i Vaše blízké.
    Chcete si vyzkoušet let sportovním letadlem nebo věnovat svým blízkým dárkový poukaz na pilotem letadla na zkoušku? Jsme tu pro Vás, abychom Vás vzali letadlem do oblak s odletem z mezinárodního letiště Brno Tuřany.
    Nově jsme pro Vás připravili Letecký mini kurz určený jak pro širokou veřejnost tak pro fandy do létání. Naučíte se základy teorie a praktické pilotáže letounu přímo na mezinárodním letišti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00