Jak na věc


levné ubytování v blízkosti centra praha

Levné ubytování pro skupiny Praha

    Naším každodením cílem je poskytovat kvalitní ubytování a vytvářet příjemné a přátelské prostředí. Vždy bylo naším cílem, aby se u nás ubytovaní hosté cítili bezpečně. Samozřejmostí je také využívání sejfu pro ubytované na recepci zdarma. Pasáž, v níž se hostel nachází, poskytuje v nočních hodinách svou vlastní ostrahu, která dbá v okolí hostelu na dodržování nočního klidu. Nabízíme kompletní služby hostelového ubytování s nepřebernými možnostmi kulturního vyžití v těsné blízkosti našeho hostelu.
    Již více jak 10 let nabízí AZ hostel levné ubytování v centru Prahy. Čerpáme z našich zkušeností. Pravidelní zákazníci našeho hostelu jsou jak z České Republiky, tak i ze zahraničí.
    Tříhvězdičkový Hotel Grand se nachází poblíž centra Prahy, v jedinečné atmosféře čtvrti Žižkova a nabizi ubytování v Praze pouze 1 km (3 stanice tramvají) od Václavského náměstí. Všechny významné pražské pamětihodnosti jsou snadno dostupné.
    Nabízíme skupinové ubytování osob v Praze 1 - jste firma a potřebujete zajistit levné ubytování v Praze pro Vaše zaměstnance, nebo jste škola, cestovní kancelář a organizujete výlet do Prahy - nabízíme Vám skupinové slevy na ubytování ! Neváhejte nás kontaktovat !! Základní ceník ubytování hostelu Vás příjemně překvapí.
    Arlington je malý, rodinný, tříhvězdičkový hotel v Praze, nachazející se v klidné části Prahy 9 - Vysočany. V bezprostřední blízkosti víceúčelové sportovní haly - O2 arena cca 300 m a také blízko kongresového hotelu Clarion a PVA Letňany.


Poptávka a rezervace ubytování v AZ Hostelu

    Vážíme si našich pravidelných a dlouhodobých zákazníků !! Rezervujete si ubytování v našem Hostelu Praha na týden nebo déle !! získáte od nás slevu 10%.
    Hotel Biskupský Dům (Hotel Bishop´s House) patřící do kategorie 4 hvězdičkový hotely v Praze se nachází v historickém centru Prahy. Biskupský Dům nabízí svým klientům nádherné ubytování v Praze přímo v Pražské chráněné oblasti - pod Pražským hradem na Malé Straně asi 60 m od Karlova mostu, kouzelného ostrova Kampa, v blízkosti Staroměstského Náměstí.
    Expo Hotel Praha, z kategorie čtyřhvězdičkové hotely v Praze, se nachází v bezprostřední blízkosti centra, v sousedství areálu Výstaviště Praha, Tesla Areny a Incheba Areny, která se každoročně stávájí místem pořádání nejen kulturních a společenských akcí, ale především významných výstav a veletrhů.


Praha ubytování podle městské části

    Hotel Michael je luxusní 4-hvězdičkový hotel v Praze, který byl během let 2005 a 2006 kompletně zrekonstruován a dnes je tato moderní stavba koncipovaná jako oáza uprostřed Prahy. Hotel Michael nabízí ubytování v Praze v atraktivní lokalitě Praha 4 - Hodkovičky. Hotel Michael Praha Vás ubytuje v moderně vybavených pokojích. Nadstandardní vybavení uspokojí náročnou obchodní klientelu, kteří hledají ubytování v Praze, klid zaručující relaxaci po náročném pracovním dni.
    Malostranské náměstí tvoří centrum Malé Strany v Praze, v městské části Praha 1. Fakticky jde spíše o dvojici náměstí, oddělených kostelem a s ním spojeným blokem domů. V minulosti náměstí sloužilo jako tržní prostor i pro různé společenské události (bývala zde v minulosti například šibenice či pranýř).Ubytování blízko Malostranské náměstí
    Hotel Waldstein je čtyřhvězdičkové hotel v Praze nacházející se v nejatraktivnější části centrum Prahy - Malá Strana. Waldstein hotel v Praze je pouze několik kroků vzdálen od Karlova mostu a Staroměstského náměstí. Leží v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a všech významných pamětihodností. Historická budova hotelu Waldstein nabízí ubytování v Praze ve 34 pokojích a apartmánech vybavených historickým nábytkem.


Praha ubytování - Praha hotely, Apartmány, Pensiony v Praze

    Hotel Legie Praha, z kategorie tříhvězdičkove hotely v Praze, je umístěn v centru hlavního města Prahy, 400 m od Václavského náměstí a 65 m od stanice metra I.P. Pavlova (trasa C). Od hotelu je výhodné spojení tramvají č.22 do centra města.
    Uvažovali jste o výletu do Prahy a sháníte levné ubytování v Praze ? Jste firma, škola nebo jste na pracovní cestě a potřebujete najít levné ubytování v centru Prahy ? Pokud ano, AZ hostel Praha je tu právě pro Vás ! Máme dostatečný počet lůžek, za cenu, která je přijatelná i pro studenty !


AZ Hostel Praha nabízí ubytování

    Vyšehrad je historické opevnění na skále nad pravým břehem řeky Vltavy v Praze a taktéž stejnojmenná čtvrť na jihu správního obvodu a městské části Prahy 2, zaujímající jeho bezprostřední okolí. Váže se k němu řada pověstí z počátků českých dějin. Podle pověsti ho založil bájný kníže Krok. Vznikl jako knížecí hradiště ve druhé polovině 10. století. Koncem 11. století tady sídlil první český král Vratislav II. Při kostele sv. Petra a Pavla byla zřízena vyšehradská kapitula. Později se stal především pevností, střežící od jihu Prahu, rozsáhle barokně přebudovanou ve 2. polovině století 17. Od 15. do 19. století byl Vyšehrad s podhradím též samosprávným městem, do roku 1848 podřízeným vyšehradské kapitule a připojeným ku Praze roku 1883. V téže době došlo k přetvoření hřbitova při kostele sv. Petra a Pavla na pohřebiště zasloužilých českých osobností se Slavínem. Od roku 1962 je sadově upravený vyšehradský areál národní kulturní památkou.Ubytování blízko Vyšehrad
    Hotel Old Prague, z kategorie tříhvězdičkové hotely v Praze, je situován v samém srdci Prahy - Starém Městě. Hotel Old Prague, podobně jak mnohé jiné hotely v Praze situované v centru, se nachází v blízkosti všech památek, divadel, galerií, výstav, restaurací, vináren, barů a diskoték. Všechna tato, ale i jiná zajímavá místa jsou dostupná pěšky.
    Petřín (německy Laurenziberg, latinsky Petrin) je 327 m vysoký kopec v centru Prahy. Na jeho vrcholu stojí Petřínská rozhledna a mnoho jiných objektů. Na Petříně najdeme skály zejména z pískovce.Ubytování blízko Petřín
    AZ Hostel v Praze 1 splňuje všechny předpoklady kvalitního a cenově velmi přijatelného ubytování. Díky Pražskému AZ hostelu již nemusíte hledat kompromis mezi polohou, cenou, kvalitou a kapacitou ubytování. AZ Hostel je umístěn přímo v centru Prahy 1 pouhé 2 minuty pěší chůze od Václavského náměstí. Nabízíme moderní a levné ubytování v Praze na vysoké úrovni.


AZ Hostel Praha - levné ubytování v centru Prahy

    Aparthotel Angel nabízí našim hostům ubytování v Praze v 74 pohodlně a osobitě zařízených apartmánech 15 minut chůze od malebného Starého města Prahy! Ať už přijíždíte do Prahy na prodloužený víkend nebo hledáte vhodné ubytování v Praze za účelem obchodní cesty, nabízíme Vám jak krátkodobé, tak i dlouhodobé ubytování za velice příznivé ceny. Kromě možnosti připojení k internetu a sledování kabelové televize, nabízíme také službu denního úklidu a snídaně na požádání.
    Book & Travel rezervační systém je bezpečný a Vaše kreditní karta a osobní údaje jsou zakódované. Pracujeme na vysoké úrovni a chráníme Vaše soukromí.
    Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Dvakrát v dějinách se stal hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské. Postupnými přístavbami a úpravami vznikl z hradiště založeného v 9. století, se svými rozměry 570 m délky a 128 m šířky jeden z největších hradních komplexů na světě. Je považován nejen za symbol města, ale i české státnosti a podle Guinessovy knihy rekordů za největší starobylý hrad na světě. Součástí hradu je Katedrála svatého Víta, tradiční místo korunovací českých králů i jejich posledního odpočinku. Jsou zde také uloženy české korunovační klenoty.Ubytování blízko Pražský hrad


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00