Jak na věc


mam narok na paragraf jako babicka

Lifestylový hobby magazín pro moderní a sebevědomé ženy

    Eva je akční průvodkyní pořadu, žije aktivní život, má své povolání, dítě i manžela. Řeší problémy a výzvy, které před ní život staví. Stejně jako ostatní je vystavována desítkám zkoušek, výzev, reálných problémů, které přináší rodinný život, dům, zahrada, cestování, prostě běžný život.
    Nový typ lifestyle hobby magazínu postavený na individualitě moderátorky, která je aktivní a tvůrčí, nebojí se experimentovat a ráda tvoří.
    Důležitou roli v pořadu hraje prostor, reálný dům, ve kterém naše Eva vaří, pere, uklízí, maluje, tapetuje, stará se o zahradu, bazén, vyrábí dárky, natírá nábytek, zpracovává úrodu z přilehlého lesa i zahrady, griluje, rekonstruuje, zatepluje dům, opravuje omítky, mění podlahy, řeší havárie, připravuje rodinné oslavy, prostírá slavnostní tabule, zdobí dům, aranžuje květiny, nakupuje, zjednodušeně řečeno, řeší vše, co většina z nás doma. A navíc ji čeká přestavba.
    Hotel Olympia — Minerální prameny v okolí Mariánských Lázní — Programy pro děti v Mariánských Lázních — Háčkovaný košík — Výroba domácího másla ...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00