Jak na věc


metoda vyváženého metabolismu

Rezervujte si prohlídku vozuVolejte zdarma: 800 01 01 02

    Trénování paměti jsem přirovnala ke zvyšování fyzické kondice horolezce ve fitcentru, paměťové metody jsou tou složkou know-how, aneb jak zdolat vrchol při vynaložení co nejmenší námahy. Vědět z jaké strany a kam šlápnout.
    Dejme tomu, že si potřebujeme zapamatovat devět československých prezidentů. Masaryk, Beneš, Hácha, Gottwald, Zápotocký, Novotný, Svoboda, Husák, Havel.
    Zde mi dovolte býti tajemnou. Do kouzla ZIP metody mě zasvěcoval dlouhý čas můj kolega ze společnosti memory21 René Müller, který je jejím autorem. Metodu pro sebe nazývám indiánskou z jednoho důvodu. Dá se předat pouze ústně a k jejímu pochopení je třeba mít zažité metody základní. Kombinuje v sobě kromě příběhu, asociací, vizualizace a emocí ještě něco navíc. Trvalo mi mnoho hodin ji pochopit a ještě více získat pocit, že jsem schopná ji předat dále. Faktem je, že s pomocí této metody je člověk schopný (slyšel-li aspoň někdy předem názvy států), vyjmenovat 50 států USA po sobě během hodiny, a získá také přehled, v jaké části se ten který nachází. To chce ale opravdu zkusit si to na vlastní kůži!


Kurzy - Dornova metoda PLUS - DORNPLUS, Breussova masáž

    Již žádné broušení, kytování a lakování. Existuje efektivnější a modernější způsob opravy.Objevte kouzlo revoluční opravy karoserie, promáčklin a důlků bez lakování. Přivítejte PDR.
    Hurá! Celá naše parta se zúčastní Závodu míru (most Závodu míru). Moc se na startu radujeme (Radotínský), ale v závodě nám brání (Bránický) pan Barrand (Barrandovský), bojí se, abychom mu neponičili údolí. Co se dá dělat, dál musíme po železnici (Železniční). V kupé si aspoň můžeme číst Palackého (Palackého) a Jiráska (Jiráskův). Klid netrvá dlouho. Přistoupí legionář (Legií) Karel (Karlův), který má pod paží obraz od Mánesa (Mánesův). Je na něm Čech (Čechův) i Slovák Štefánik (Štefánikův). Posadí se a na svačinu vytáhne hlávku zelí (Hlávkův). Je ale celá černá (Negreliho viadukt), tak ji hodí z okna přímo do Libně (Libeňský). Hlávka ale spadla na železniční koleje (Železniční) a kutálí se, až se rozplácne o postavenou barikádu (Barikádníků). Ten třesk způsobí vyhození pojistek a tím pádem elektrického provozu na dráze (elektrické dráhy) v celém městě, takže do Tróji už musíme pěšky (most pro pěší v Tróji).


Dornova metoda PLUS Breussova masáž

    Každý mozek byl někdy dětský, každý takto uvažoval. Proto námitky, že já toto neumím prostě ignoruji. Není to o tom – já to neumím – ale o tom, já to nechci. A když něco nechcete, tak to samozřejmě zvládnete s nechutí nebo vůbec ne.
    znovuobjevili potenciál opravy američtí dealeři vozů a PDR se postupně zdokonalovalo až do dnešní podoby, kdy představuje velice žádanou alternativu ke klasickým způsobům opravy karoserie.
    Obecně fungují na principu převedení abstraktního čísla na konkrétní obraz. Liší se pouze způsobem zpräcování. Číslo si na obraz můžeme převést na základě jeho vzhledu (číslice dvě připomíná labutí krk) na základě zvukomalebnosti, kdy vytvořímě rým (dvě-šle) nebo si ho zakódujeme pomocí určitého klíče na písmena a z těch pak tvoříme slova. Ty pak zpracováváme dalšími vhodnými paměťovými netodami.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00