Jak na věc


mfk karviná

Efektivní kontrola a přehledná anamnéza

    Hlásíme změnu dalšího domácího druholigového utkání. Proti Varnsdorfu nastoupí naši muži v sobotu 18. srpna od 17 hodin. Původní termín byl pátek, který je obvyklým hracím dnem.
    Do letní přípravy vstoupí druholigoví fotbalisté MFK Vítkovice pod vedením Jiří Balcárka. Bývalý prvoligový fotbalista Sigmy Olomouc se ujme žezla hned 18. června, kdy je na programu úvodní trénink.
    Zápas 6. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi FC Vysočina Jihlava a MFK Vítkovice se bude hrát před televizními kamerami v pátek 24. srpna od 18.30 hodin. Začátek zápasu byl tedy posunut o půl hodiny.
    Prvním krokem k úspěšné léčbě je jednoduché kinetické vyšetření svalů. Pokud se budete řídit pokyny fyzioterapeuta, bude pro vás vyšetření nenáročné a bezbolestné. Je však nutné použít metodu, která nám skutečně ukáže, jak vaše svaly funguj. Během vyšetření vám budeme průběžně ukazovat na monitoru vizualizace jednotlivých vyšetřovacích úkonů a následně je s vámi diskutovat. Vzájemná komunikace terapeuta s pacientem je pro nás důležitá.


Dne 16.11.2019 Mistrovské utkání SK Uničov - MFK Vyškov s.r.o. ,, A 2:2 poločas 1:1

    MFK je unikátní fyzioterapeutická metoda propojující znalosti a dovednosti fyzioterapeutů s nejmodernějším počítačovým softwarem. Pro fyzioterapeuta se v metodě MFK stává počítač nedílnou součástí jeho práce. Fyzioterapeut je díky němu schopen nalézt rychlejším a efektivnějším způsobem nejoptimálnější způsob terapie. Počítač ovšem neslouží pouze jako diagnostické zařízení, ale i jako navigátor dalšího postupu léčby.
    Funguje tak, že nejprve vyšetříme vaše svaly, diagnózu následně vyhodnotíme s využití počítačového programu a nakonec pro Vás navrhneme tu nejvhodnější terapii, kterou Vám můžeme nabídnout a zajistit.
    Do nové sezony vstupují Vítkovice jako stabilní klub, který se navzdory potížím se setrváním A-týmu ve druhé lize může i nadále opřít o stabilní a spolehlivé partnery. Pokud nenastanou mimořádné okolnosti, je klub v dobré hospodářské kondici.
    V poháru nás znovu po roce čeká Nový Jičín. MOL Cup v sezoně 2018/2019 byl rozehrán předkolem, ve kterém náš soupeř porazil Hulín 3:1. Utkání 1. kola mezi novojičínskými a vítkovickými fotbalisty by se mělo odehrát v úterý 14. srpna.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00