Jak na věc


miminka panenky reborn

Kvalitní české rebornované panenky

    Před malou chvílí odcestovala do nového domova dvojčátka Marc a Mary od Olgy Auer. I ona budou vánoční dáreček pod stromeček. Tentokráte byla zpracována jako již trošku starší sedící dítka.
    Malá Mary od Olgy Auer je již dva dny v novém domově. Své nové majitelce udělala velkou radost. Už jen tím, že si stihla svůj vánoční balíček rozbalit ještě před nástupem do nemocnice.
    Martin k nám včera nepřijel, mám tu však jiného klučíka. Byl zpracováván již během prázdnin, proto to námořnické oblečení. Nyní už jistě odpočívá v něčem teplejším. Reborn panenka byla zpracována jako panenka na přání a k její výrobě byl použit poměrně neznámý kit Gabriel Asleep - Lorraine Yophi. Všímaví jistě postřehli, že má panenka plné torzo s chlapeckým pohlavím.
    A máme tu hned dvě prázdninové reborn panenky. Jejich výrobu jsem dokončila současně, obě mají totiž společnou novou maminku. Domů odjely zcela netradičně - taxíkem. První miminko je z kitu Rosa od Karoly Wegerich. Druhé batole je Realborn kit 7 month June Awake.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00