Jak na věc


ministerstvo financí, účtenková loterie přihlášení

Účtenkovka - loterie Ministerstva financí má od plánovaného spuštění v polovině roku 2017 motivovat zákazníky k přebírání účtenek a zvýšit tak efektivitu systému evidence tržeb a podpořit řádný výběr daní. MF mezi výherce rozdělí 65 milionů ročně.

    Účelem je současně zajištění co nejširší možné uživatelské přívětivosti vůči osobám účastnícím se účtenkové loterie. Prioritou je optimální a vyvážené fungování celého provozu s minimální administrativní zátěží pro účastníky účtenkové loterie, s minimálními celkovými náklady a efektivním využitím dat pro činnost Ministerstva financí spojenou s řádným zajištěním provozu účtenkové loterie.
    Současně budou činěny ze strany MF aktivní kroky k bezplatnému získávání partnerů, kteří by byli náběrovým místem, tj. zprostředkovaným asistenčním místem pro zaregistrování účtenky a přihlášení hráče do účtenkové loterie.
    Veřejná zakázka je vyhlášena v otevřeném zadávacím řízení a hodnotícím kritériem je ekonomická výhodnost. Do veřejné zakázky se může přihlásit uchazeč, jehož roční obrat dosahoval za každé ze tří bezprostředně předcházejících účetních období minimálně 10 milionů Kč a který v posledních 3 letech prováděl službu obdobného charakteru, jíž se účastnilo více než 15 tisíc hráčů. To MF poskytuje dostatečnou záruku kvality a zkušeností uchazečů s podobnými projekty.
    Předmětem otevřeného výběrového řízení je komplexní zajištění provozu účtenkové loterie, tj. zajištění jejího chodu, aby provoz účtenkové loterie byl plně funkční, uživatelsky přívětivý a zajišťoval veškeré činnosti podle požadavků a aby poskytování služby bylo v souladu s právními předpisy.


Babišova účtenková loterie odstartuje v polovině roku 2017

    Ministerstvo financí tento týden již vyhlásilo veřejnou zakázku, jejímž předmětem není žádný IT systém na klíč, ale zajištění souboru služeb, které jsou s realizací účtenkové loterie spojené. Vítěz výběrového řízení bude pro Ministerstvo financí zajišťovat registraci hráčů, registraci a příjem účtenek, losování a výplatu výher a zákaznickou podporu. Součástí poskytované služby je i vytvoření a údržba webových stránek a mobilní aplikace pro hráče.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00