Jak na věc


mobilheim

Mobilheimy – celoroční nízkonákladové bydlení

    Moderní přízemní domek, dokonalý pro spokojené bydlení tříčlenné až čtyřčlenné rodiny. Na skvěle dispozičně řešené ploše se nachází denní místnost spojená s kuchyní s velkými prosklenými dveřmi na ter...
    Mobilheimy nejsou jedinou alternativou dostupného mobilního bydlení. Specializujeme se také na montované domy, které své uplatnění naleznou taktéž v širokém spektru oblastí, pojízdné domy a zaujmout vaši pozornost by mohla také kategorie s názvem mobilhouse. V naší pestré nabídce si na své přijdou všichni milovníci mobilního bydlení.
    Rodinný dům RUBY je dispozičně rozčleněn na čtyři obytné místnosti s kuchyňským koutem o celkové vnitřní podlahové ploše 131 m2. Zastavěná plocha objektu je 81 m2. RUBY nabízí pohodlné bydlení pro rod...
    Mobilheimy – lidově také mobilní domy představují revoluci v bydlení. Jejich předností a výhod můžete využít v různých oblastech. Pro svou mobilitu se mobilheimy celoroční staly hojně vyhledávaným produktem všech věkových skupin. První mobilheim se objevil v USA a získal si zde popularitu širokého okruhu veřejnosti. Netrvalo dlouho a tento nenáročný, ale komfortní způsob bydlení se rozšířil také do dalších zemí.


Za kolik pořídíte nový mobilheim?

    Na našich stránkách naleznete pouze nové mobilní domky (nejedná se o žádný bazar prodej), které je možno vybrat ze stávající nabídky, nebo si nechat postavit mobilheim dle vlastního návrhu. Cena mobilních domků se pohybuje od 350 000 Kč, do cca 1 500 000 Kč a je odvozena od jednotlivých dispozic daného domu. Zadáváte-li do svého vyhledávače slova typu koupím mobilheim Praha, nebo se specializujete na inzeráty typu: prodám zachovalý mobilheim, přečtěte si, co získáte nákupem NOVÉHO mobilního domu u nás.
    Mobil heim patří – již dle svého názvu do kategorie mobilních domků, které vynikají svou mobilitou, ale také rychlostí výstavby. Mobil heimy představují tzv. domky na kolečkách, jejichž rozměry jsou téměř neomezené. Jedná se o celoroční komfortní bydlení, které je možno zařídit si přesně dle svých představ.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00