Jak na věc


modely tt železnic prodej brno

Modelová železnice a modely vláčků (velikosti TT, HO, N)Lokomotivy i vagónky, stavby, kolejivo, i veškeré ostatní příslušenství

    Železniční modelářství TTVLAK.cz nabízí prodej modelů renomovaných firem - v nabídce najdete vláčky, lokomotivy, startsety, stejně tak jako komplexní příslušenství pro vytvoření vlastní modelové železnice. Jestli chcete ušetřit nějakou korunu, nabízíme možnost nákupu v našem bazaru. Jako doplňující sortiment jsou drobnosti ve složkách Různé a Reklamní předměty TTVLAK.cz.
    Snad neexistuje na světe kluk, kterého by nepřitahovaly v dětství vláčky. Ať již supící a kouřící parní lokomotivy nebo rachotící dieselové, či supermoderní elektrické, které dnes jezdí po celém světě. U mnoha chlapců tohle zůstane navždy jako nesplnitelný sen. Někteří se ale vydají na dráhu železničářů a stanou se součástí „modré armády“ a jejich sen se jim stane povoláním.
     Modelářská prodejna ing. Nováka se z Kroměříže, resp. areálu Pilany Hulín přestěhovala do nových prostor. Nyní lze naše stavebnice ve velikosti TT zakoupit v Prodejně TTmodelář Brno, Vejrostova 5, Brno Bystrc, otevřeno po předchozí domluvě, Po - Ne 6:00 - 21:00. Samozřejmě lze využít i internetový prodej na stránkách www.ttmodelar.eu .
    Železniční modelářství - záliba, které se můžete věnovat ať už je Vám 10 nebo 99 let. Na věku skutečně nezáleží. Kdo by nechtěl mít doma vlastní železnici plnou vláčků, lokomotiv, vagónů, postaviček.


Nové snímky u zboží – lokomotivy, osobní a poštovní vozy

    Pokud na stránkách nějaké zboží ještě není v nabídce, stačí když napíšete jeho katalogové číslo a my Vám model seženeme a věříme, že bude i za výhodnější cenu.
     V obchodě TTVLAK.cz se neztratíte, protože jsou barevně odlišeny modely podle měřítka. Dvoubarevně označené modely jsou vhodné pro obě měřítka. Určitě to pomůže k větší přehlednosti.
    Ačkoliv jsme začali s prodejem modelů vláčků, lokomotiv, vagónů v měřítku TT, naše nabídka se postupem času rozrostla o železniční modely ve všech ostatních měřítkách.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00