Jak na věc


moderní hodiny do obývacího pokoje

Home Style - Hülsta & KOINOR Studio

    Milujete vrstvení? Pak budete spát jako v bavlnce na posteli ze systému Boxspring. Skládá se totiž ze tří vrstev. Pružinového, sedmizónového boxu nebo polohovacího motorového boxu. Další vrstvu tvoří sedmizónová matrace několika typů a tvrdostí a sedmizónová krycí deka. Šířka lůžek je v rozmezí 80 do 200cm a délka od 200 do 220cm
    Pokud zvolíte modely řady hülsta, máte téměř neomezené možnosti. Nábytek je vyráběn na zakázku až dle Vaší objednávky. Na začátku je ohromná stavebnice prvků, ze kterých si vybere téměř každý. A jestli patříte mezi individualisty, rádi Vám vyjdeme vstříc, mnoho prvků umíme rozměrově upravovat přesně dle Vašich požadavků. Stačí jen vybrat tu správnou modelovou řadu.
    S now! by hülsta ovšem také neuděláte chybu. Tyto programové řady jsou vyráběny sériově. Ve výsledku to znamená, že máte na výběr z méně dílků stavebnice, prvky se nedají dále upravovat na míru, ale nábytek je dodáván ve velmi krátkých termínech při zachování kvality a materiálů řady hülsta. Díky sériové výrobě je samozřejmě i výrazná úspora ve výsledné ceně nábytku.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00