Jak na věc


mortonova neuralgie

Velký lékařský slovník online...

    Mortonova neuralgie – neuralgie v oblasti metatarsů metatarsalgie, nejč. u 4. metatarsu. Má záchvatovitý charakter, později i trvalý charakter, vystřeluje do prstů, lze ji vyvolat tlakem na chodidlo. Může být změněna i senzitivní složka. Postiženy jsou nn. digitales plantares communes, vliv má dlouhodobé přetěžování
    Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. zvítězil v konkurzu na docenta Ústavu anatomie Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Toto mu umožní kromě operování v Nemocnici Nové Město na Moravě ještě navíc předávat své zkušenosti studentům medicíny v přednáškách z klinické anatomie.
    Vážení návštěvníci webových stránek ORTOPEDIE-TRAUMATOLOGIE.CZ, ctění pacienti, dovolte mi, abych Vám jménem svým i jménem autorů těchto stránek poděkoval za přízeň v roce 2016 a popřál Vám vše krásné v roce 2017.
    Vážení návštěvníci webových stránek www.ortopedie-traumatologie.cz, vzhledem k velkému pracovnímu vytížení se garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. rozhodl ukončit činnost diskusního fóra na těchto stránkách. S dalšími dotazy se proto obracejte na své ošetřující v daném oboru a praktické lékaře.
    Garant těchto stránek doc. MUDr. Jaroslav Pilný, Ph.D. se ve dnech 10.2.-26.2.2018 se zúčastní jako člen lékařského zajištění sportovců ZOH 2018 v Jižní Koreji.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00