Jak na věc


mountfield elektrokola mtf mnichovice

Elektrická sekačka Einhell BG-EM 1743 HW

    Pilový řetěz Oregon s pokročilou technologií vytvářenou největším světovým výrobcem řezacích systémů, která zajišťuje vynikající řezné schopnosti, bezpečnost a dlouhou životnost. Řetěz má 52 zubů o rozteči 3/8" (375).
    Benzínová sekačka Asist AB8S50–51S s pojezdem. Výkon motoru je nastaven na 2,6 kW, šířka záběru 51 cm. Sekačka je vybavena sběrným košem s plastovým madlem o objemu 60 litrů. Určena pro plochy cca 1000 m2, ve standardu má mulčování a boční výhoz.
    Nabízím do prodeje teru. Byla požívaná ještě na podzim 2012, ale jen na chvíli jinak několik let stála. Trochu zlobil karburátor (domácky opraven místním šikulou) a plynová páčka, která se správně nevracela - koupil jsem novou a je součástí. Dále jsou k dispozici různé přídavné zařízení, jako vozík, pluh a něco co asi nevím k ....
    Nabízím sekačku MTF EL4800PDBW/NTL480 se zárukou na pět let, dva roky stará, v dobrém stavu. Nabízená cena je 4.500 Kč. Původní cena 7.000 Kč. Brno - město, Brno - venkov.


Benzínový křovinořez MTD 990 AST

    Benzínový kultivátor s výškově nastavitelnou rukojetí, s jehož pomocí optimálně rozdrolíte a prokypříte půdu na zahradě. Je také vhodný pro zapracování materiálu ze zahradních drtičů, organických hnojiv nebo rašeliny. Výkonný motor ve spojení s speciálními kultivačními noži zaručují efektivní jemně hrudkovité zpracování půdy.
    Elektrický zahradní vysavač / foukač listí se třemi funkcemi. Foukání, drcení, vysávání. Jistě se z něj stane nepostradatelný pomocník při úklidu vaší zahrady.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00