Jak na věc


návody zdarma na krásné háčkování capáčky

Leave Your Comment Cancel Reply

    chtěla bych moc poprosit, zda by nebyla možnost o obnovení prodeje návodu na capáčky 2016, strašne se mi líbí vaše sety. Návod na rukavičky jsem dnes zakoupila a moc se těším, až se do jich pustím.
    Chcete mít jistotu, že Vám žádný návod zdarma neunikne? Můžete se přihlásit i k odběru novinek tohoto webu a každý nový návod zde uveřejněný Vám přijde v odkazu do Vašeho e-mailu.
    Jak velkou deku mám uháčkovat? Jaký rozměr má usínáček? V dnešním článku naleznete odpovědi na Vaše otázky. Jako bonus jsem přidala i odkazy na návody, takže se směle můžete pustit do tvoření. Sezóna vybízí k zachumlání.
    Chcete mít jistotu, že Vám žádný návod zdarma neunikne? Můžete se přihlásit i k odběru novinek tohoto webu a každý nový návod zde uveřejněný Vám přijde v odkazu do Vašeho e-mailu.
    Návod na rukavičky je jediný, který je placený a jediným prodejcem je MojeGalanterka.cz. Já od 2016 razím filosofii „návodů zdarma“ a tím pádem pro všechny. Capáčky 2016 je moje srdeční záležitost, ale částečně je nahradily capáčky 2017, v knize budou capáčky 2018 a v letošním adventním kalendáři budou 2019


Leave Your Comment Cancel Reply

    Advent za dveřmi a náš adventní kalendář je už úplně plný. A vločka tam není ani jedna. Ono celkově tady na webu není ani jeden vločkový návod. Takže to honem napravím.
    Tyrkysová kam se podívám. Od Lídlu přes Hypernovu až po Kaufland. Všude „řádí“ Ledové království a náš letošní „Ježíšek“ má na přacím lístku od ponožek po pexeso.
    Nejkrásnější 100% merino, co jsem měla na háčku a vznikla tato háčkovaná homeleska z příze Schoppel Wolle Zauberball Edice 3 – Rosetta. Čtěte více
    Když Vám domů dorazí super novinka v podobě populárních šňůr přímo s etiketou e-shopu a k tomu v druhé várce taburetek, nezbývá nic jiného, než to hezky zkombinovat dohromady.  Čtěte více
    Největší regionální výstava plná podzimně – zimní nálady a nápadů tentokrát ve třech podlažích. Výstaviště Černá louka doslova praská ve švech. Spousty inspirace, tvoření a workshopů na jednom místě. To je ve zkratce Kreativ Podzim 2019.


Vánoční stromeček Macrame Cotton

    Tak začalo dnešní odpoledne. Malá spinkala a já se pustila do tvoření a natáčení a doufala jsem, že budu mít časoprostor návod i zpracovat do prezentovatelné podoby. No a tady je. Oproti loňskému modelu je návod zdarma zpracován jen pro jednu velikost, tj. 9 cm, což odpovídá cca 1 měsíc starému miminku. Capáčky Dolphin 2016 jsou zpracovány pro velikosti od 7-13 cm a mají fotopostup a jsou zkrátka jiné (návod zakoupíte přímo u mne, stačí napsat zprávu na FB nebo email). Ve videu uvidíte jak alternovat spodní či vrchní okraj botičky, jak zapravit žinylkové okraje  a máte tam i prostor pro vlastní fantazii. A co s otřepenými zbytky Dolphinky? Mrkněte na video zde, jak jednoduše lze zabavit Vaše ratolesti.
    Někdy si připadám jak Baťa. Botičky vymýšlím jak na běžícím páse. Vyšší, nižší, s páskem či bez, ohrnovací, na knoflík nebo na zavazování. Za ten rok už vznikla pořádná řádka, ale tento typ mi ve sbírce chyběl. Vymyšleno, sepsáno a dokonce natočeno, takže kulišanka Bambi bude mít botičkové kámoše.
    Návod prosím používejte k výrobě výrobků pro vlastní potřebu. Návod je pro Vás zdarma, avšak netýká se prodeje. Pro prodej výrobků dle tohoto návodu mne prosím kontaktujte (souhlas ohledně Autorského zákona a upřímně bych nerada, aby někdo profitoval na mých nápadech :-)). Pokud se Vám návod líbí, prosím volně sdílejte na sociálních sítích, ať může háčkovat více lidiček.
    „Do kouta“ se tradičně maminkám nosívala slepičí polévka, koláče, prostě cokoliv, co rodičku mohlo postavit takzvaně na nohy. V novodobé historii se přidává i něco pro miminko.


Speciál časopisu Ona Ví Pletení

    Chcete začít s pletením nebo si oživit základy, které Vás učila maminka či babička, případně rozšířit své znalosti této krásné ruční práce? Pro Vás právě vychází Speciál Ona Ví Pletení. Čtěte více
    Botičky jsou praktické s předním „rozparkem“, kde je našitý pásek na zapínání, takže capáčky jdou nejen dobře obout, ale i stáhnout kolem nožky. A jelikož je zima dlouhá a prý snad má být i tuhá, vrhneme se na ně, ať mrňata unosí.
    Když se před pár měsíci narodil náš drobek, také přijela rodina s dárky „do kouta“. Byl i slepičí vývar s domácími nudlemi, buchta a muchlovánek pro malou. A jak to bylo u Vás? Napište mi do komentíků a podělte se s ostatními, co jste dostala „do kouta“ právě Vy.
    Něco malého, milého a hlavně užitečného pro prvopočáteční start. Nemohla jsem odmítnout. Navzdory čekajícím objednávkám (všem se velice omlouvám) jsem nemohla jinak než hned začít tvořit. Tato sněhošedá sada capáčků a rukaviček má v sobě něco z mé minulosti, tradice, nostalgie i přání se jednou vrátit domů. Domů na Jižní Moravu.


Leave Your Comment Cancel Reply

    Háčkovaný svetřík pro miminko z krásné příze NAKO Hit Jakkar zvládne s videonávodem každý. Návod na svetřík je zpracovaný pro velikost 62-68, což je cca 4 – 4.5 kg miminko.
    Loving your patterns. Some don’t seem to be in English? Can I find them somewhere? I have my first grandchild due soon and would love to be able to make some of your beautiful sweaters and booties.
    Návod prosím používejte k výrobě výrobků pro vlastní potřebu. Pro prodej výrobků dle tohoto návodu mne prosím kontaktujte (souhlas ohledně Autorského zákona). Pokud se Vám návod líbí, prosím volně sdílejte na sociálních sítích, ať může háčkovat více lidiček.
    Háčkovaná kapuce se mi v letošním roce objevovala průběžně jak na Instagramu, tak na Pinterestu už od ledna a zaujalo mne dospělácké provedení. Elegantní dáma v kapuci, se slunečními brýlemi a háčkovanou taškou a na pozadí zasněžené vrcholky hor. Och.
    Pro rady, nápady a inspiraci jsem založila novou facebookovou skupinku, kde se snažím co nejrychleji reagovat na vaše dotazy, proto neváhejte a připojte se zde.


Vánoční stromeček Macrame Cotton

    V podzimní podvečer mi přišla zprávička s naléhavou prosbou. „Prosím o vyrobení této sady, viz obrázek. Kamarádce se včera narodilo miminko a já bych jí to ráda vzala „do kouta“.


KREATIV PODZIM 2019: Prodejní výstava pro tvořivé se blíží

    háčkovaná deka ze čtverečků návod háčkovaná dětská deka háčkovaný čtverec návod hackovani deky háčkované deky pro miminka háčkované čtverce navody háčkováné deky s návodem háčkovaná deka pro miminko háčkovaní pro miminka dětská háčkovaná deka háčkování na miminka háčkované čtverce pletená dětská deka návod navody na hackovane deky pletená deka pro miminko návod háčkované šatičky pro miminko navod na hackovanou deku háčkovaná dětská deka návod háčkovaná deka jak uhačkovat deku návody na háčkované dětské deky návod na háčkovaný čtverec háčkování návody zdarma pro miminka navod na hackovane ctverce navod hackovana deka detske hackovane deky háčkované dětské deky návod návod háčkovaná deka pro miminko hačkovaná deka návod háčkované šatičky pro miminko návody zdarma pletená deka návod pletená deka pro miminko háčkované dětské deky háčkovaná deka pro miminka háčkovaná dětská deka - popis háčkovaná deka pro miminko návod pletené deky pro miminka návod na háčkovanou dětskou deku háčkované deky
    mohu se prosím zeptat na kolik oček mám začít, když chci tyto capáčky udělat pro roční dítě do kočárku, které ještě nechodí, a samozřejmě jak pokračovat ve špici děkuji Šťastná
    Oblíbená prodejní výstava Kreativ Podzim nabídne návštěvníkům 3 dny plné inspirace ve 3 výstavních prostorách a více než 180 vystavovatelů, kteří návštěvníkům představí pestrou škálu materiálů ke tvoření a také to nejlepší ze své tvorby. Součástí Kreativu bude doprovodný projekt Quilt, který formou výstavy bude prezentovat výsledky kreativní soutěže na téma „květy“.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00