Jak na věc


na formankách janské lázně

„Běžte si zalyžovat a my vaše děti zatím pohlídáme.“

    Praha - Ministerstvo práce plánuje přesměrovat velkou část evropských peněz na podporu zaměstnávání do jiných projektů. Z celkové letošní částky 7,4 miliardy korun by to mělo být...
    SkiTour je propojení SkiResortu Janské Lázně a SkiResortu Pec pod Sněžkou. Cesta vede z vrcholu Černé hory, kolem Černohorského rašeliniště, Kolínské a Pražské boudy. U horní stanice kabinové lanovky Černohorský expres nasednete na rolbu, která vás doveze až na vrchol Černé hory. Tam nasadíte lyže/snowboard či nasednete na sáíňky a sjedete dolů kolem Černohorského rašeliniště až pod Kolínskou boudu. Tam na vás opět bude čekat rolba, která vás odveze až pod Pražskou boudu ke sjezdovkám Zahrádky v Peci pod Sněžkou. Zpět z Pece pod Sněžkou do Janských lázní vás dopraví Skibus. Více informací stejně jako jízdní řády skibusů naleznete ZDE.
    Nachází se na Černé hoře, v blízkosti horní stanice kabinkové lanovky ČERNOHORSKÝ EXPRESS. Sjezdovky se jmenují Spot 1 a Sport 2 a jsou výborným prostorem pro děti a začátečníky. "Sporty" leží v blízskoti horní stanice kabinové lanovky, kde najdete Bistro & Restaurant na Lanovce, dětský koutek, přebalovací pult, sprchu a toalety.


Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 0 Kč osoba/noc

    Zimní stadion najdete pět minut od centra Trutnova. Mezi veřejnými stadiony vyniká svojí zajímavou hokejovou historií. Můžete využít jak školu bruslení, tak i veřejné bruslení, nebo navštívit zde konané hokejové zápasy.
    Plzeň – Nezaměstnaných osob v kraji v lednu výrazně přibylo. Počet uchazečů o zaměstnání evidovaných na Úřadu práce vzrostl o 5,6 procenta na 11 108 osob. O více než devět procent narostl také počet volných pracovních pozic, který je 22 319.
    Přehledné sjezdovky, terasa FordBaru v dolní části areálu, kterou ocení zejména nelyžující rodinný doprovod. I zde můžete vyzkoušet svou rychlost a lyžařské dovednosti na trati obřího slalomu s časomírou.
    Bowling nabízí k dispozici 14 drah, dětský koutek, kulečníkové stoly a šipky. V chodu je i restaurace, která nabízí menu na každý den. Více informací ZDE
    Zájem lidí o zkrácený pracovní úvazek vzrostl podle údajů pracovního portálu Profesia.cz o třetinu. Nabídka firem je však stále žalostná, a to i přesto, že rekordně nízká nezaměstnanost a změna trendu, kdy lidé kladou podstatně větší důraz na to, aby kromě práce stihli i „žít“, vede v současné době k tlaku na rozvolnění klasické pracovní doby.


Lastminute Jánské Lázně nabízíme ubytování již od 0 Kč osoba/noc

    Nachází se v začátečnické lokalitě Formánky přímo pod Hospůdkou na Formánkách. V parku se nachází 30 metrů dlouhý pojízdný koberec, nové výukové pomůcky a mnoho hraček, které dětem výuku i čas strávený v parku zpříjemní. Součástí parku je i budova lyžařské školy a půjčovny na parkovišti Formánky pod Lesním Domem, kde mohou malí lyžaři odpočívat v novém babysittingu. Zde si také můžete objednat výuku, zapůjčit vybavení. U budovy pohodlně zaparkujete a k Live parku Formánky už je to jen pár kroků.
    Výstava krkonošských skřítků a pohádkových postaviček - Krakonoš, Kuba, Hanče, hajnej, pán z Trautenberka ... Povídání o Trutnovském drakovi, jak se český a polský Krakonoš hádali tak, až vznikla Sněžka, dolování zlata v Krkonoších a čertech z dolu pod Sněžkou ... Uvidíte Čertům mlýn, Zlatodůl, Úpské vodníky, Ledovnu, Věštírnu, nejkrásnější strašidla, Trutnovského draka s rytířem Albrechtem... Namalujete si svého Krakonoše.
    Laser TAG: Hraje se pomocí sensorů a laserových zbraní, které jsou napojeny na centrální počítač a zaznamenávájí počet zásahů. Hru si můžete zahrát jak v indoor prostředí, ale i outdoor, a to za jákéhokoliv počasí. Lze si zvolit různé tipy her jako jsou: Chyť protivníkovu vlajku, poslední přeživší vyhrává a také tým vs tým.
    Českokrumlovsko – Zájem o zaměstnance v technických oborech u firem na Českokrumlovsku neutichá. V lednu byla v okrese míra nezaměstnaných osob 5,5 procenta a úřad práce (ÚP) evidoval 2 208 dosažitelných uchazečů. Volných míst přitom bylo 3 067.


Janské Lázně - nabídka práce v regionu, volná místa a brigády

    Najdete tu také dětský lyžařský park SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC. Areál nabízí nově 8,5 km sjezdovek. Víc než 60% sjezdovek je vybaveno technickým sněhem. Svou sjezdovou rychlost si tu můžete změřit díky Top Speed - trati s časomírou pro měření sjezdové rychlosti.
    Doražte kdykoli v otevírací době, nebo jindy po telefonické domluvě. Dílna je otevřeným prostorem pro Všechny, kteří neztratili chuť tvořit. Nabízíme vám širokou nabídku výtvarných aktivitt. Některé si můžete zkusit kdykoli, ostatní jsou na objednání. Více informací ZDE
    V každém z areálů SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC najdete lokality s mírnými sjezdovkami a zázemím pro malé děti nebo začínající lyžaře. SkiResort Černá hora - Pec pod Sněžkou 4 nově vybavené LIVE parky, které otvíráme v areálech Černá hora (Janské Lázně) a v Peci pod Sněžkou. Pokud si objednáte lekce u lyžařské školy SkiResort LIVE, vstup do všech LIVE parků budete mít po dobu výuky zdarma.
    Nová babysittingová centra v Janských Lázních na Formánkách (budova u parkoviště pod hotelem Lesní Dům) a v Peci pod Sněžkou na Javoru (budova lyžařské školy)


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00