Jak na věc


napínací potahy na rohové sedačky s podnožkou

Elastický natahovací potah na rohovou sedací soupravu Contra sivá, 340 – 540 cm

    TIP pro vás: Při výběru potahů nezapoměňte vybírat takové, které dobře zapadnou do celkové atmosféry místnosti. Berte ohled na ostatní nábytek, k potahům dolaďte také třeba polštáře pomocí návleků a také např.  voálové závěsy nebo záclony.  V pokoji pak bude krásně útulno a harmonicky. K doplnění určitě využijete nabídku bytových dekorací a dalšího bytového textilu. Krásné povlečení do postele doladí příjemnou atmosféru vaší ložnice. Na dekoreo naleznete i další inspirace pro barvy a uspořádání celých místností a umístění a vzhled nábytku. Obývací pokoje inspirace a dětské pokoje inspirace vám pomůžou s výběrem nábytku a barevným uspořádáním stěn.
    Kvalitní napínací potahy na rohové sedačky. Dopřejte si nový potah pro starší sedací soupravu do rohu, vyberte si textůru a barvu potahu, která nejlépe zapadne do vašeho vzhledu obývacího pokoje.
    Natáhnutí potahu ve všech směrech vám zajistí praktický napínací váleček z molitanu, který zatlačíte spolu s potahem do mezer v ohybech v sedacího nábytku.
    Vyberte si kvalitní natahovací strečový potah pro renovaci vašeho nábytku. Jednoduše natáhnete na sedací soupravy, křesla nebo židle a taburety. Elastické vlastnosti potahu pomůžou správně aplikovat na běžný povrch sedacího nábytku.Natažení je jednoduché a zvládne ho během pár minut opravdu každý.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00