Jak na věc


navrh koupelen podle foto

"Koupelny Hartex - bydlete lépe"

    Chystáte – li se na přestavbu koupelny a chcete - li se nechat inspirovat, připravili jsme pro Vás fotogalerii koupelen, kde naleznete zajímavé varianty nábytků, obkladů, ale také nejnovější ukázky van a sprchových koutů od návrhářů z celé ČR i ze světa.
    Nebo na to můžete jít obráceně – a umístit vanu do obytného prostoru. Třeba do ložnice. Podívejte se na fotografie, které jsme pro vás shromáždili v naší fotogalerii koupelen, a zjistíte, že cokoliv si vymyslíte, je vlastně možné. Stačí jen dostatek fantazie a odvahy udělat změnu a vykročit trochu jiným směrem. Se vším ostatním vám rádi pomůžeme – na našem webu si můžete přečíst jak na to, a získáte zde užitečné kontakty na firmy, které vám váš sen zrealizují. Pak se vaše nová koupelna stane místem, které svým návštěvám rádi předvedete! A nezapomeňte se pochlubit dalším uživatelům tohoto webu! Rádi zveřejníme vaše fotografie, postřehy, zkušenosti, rady či varování.


Fotogalerie a 3D návrhy koupelen

    Koupelna sice většinou nepatří k místnostem, do kterých si vodíme návštěvy, přesto představuje skutečné jádro každého bytu. A tím zdaleka nemyslíme jenom to nechvalně proslulé bytové jádro z umakartu, známé z „panelákových“ bytů. Ve starší zástavbě bývalo běžné, že se koupelna nacházela tak trochu stranou bytu, v nějakém studeném přístěnku, leckdy byla i společná pro více domácností. Takže opláchnout – a rychle pryč. To si dnes už sotva umíme představit. Na venkově bývala voda často zavedena v první řadě do chléva, kde byla její spotřeba největší, takže koupelna obvykle navazovala právě na chlév. Požadavky na čistotu – jak těla, tak koupelny – byly úplně jinde než dnes …
    1. Krok – a asi ten nejdůležitější je definitivní rozhodnutí. Dle průzkume je konečné rozhodnutí dlouhá léta oddalována(vždy se najde vhodný důvod, proč... »
    Jak zásadní je pro nás v dnešní době přístup do koupelny, to si obvykle uvědomíme až v momentě, kdy se něco porouchá. Pak jsme bezradní. Nadále chodíme zcela automaticky k umyvadlu, pouštíme vodu a po sto padesáté se divíme, když neteče. Přitom ještě před několika desítkami let vlastní koupelna rozhodně nebyla takovou samozřejmostí jako dnes, a co si budeme povídat, pro značnou část obyvatel Země je sociální zařízení ještě i nyní nedostupným luxusem.
    Před samotnou rekonstrukcí Vám doporučujeme, pečlivě prostudovat cenovou nabídku ( která by měla být položková a rozdělena na jednotlivá řemesla). Níže... »


Koupelna jako místo pro relaxaci

    Dnešní koupací vany dosahují svými rozměry téměř parametrů bazénů, protože jsme se naučili, že ve dvou je koupel ještě příjemnější. Věčný spor mezi zastánci koupání a sprchování se řeší obvykle instalací vany i sprchového koutu nebo sprchovací kabiny. Řada lidí umísťuje do koupelny také toaletu a bidet, a své místo zde často najde jak automatická pračka, tak i sušička prádla. Trávíte-li v koupelně opravdu hodně času, můžete si do ní nainstalovat i bar, cvičební náčiní, příruční knihovnu, různé přehrávače, televizor – jak je libo.
    Koupelny FOTOGALERIE Vás má inspirovat a pomoci za všech situací. Proto doufáme, že Vám za tímto účelem i poslouží. Pokud by jste proto měli jakékoliv nápady, či dotazy ohledně nápadů na vylepšení portálu, či doplnění o nové sekce a články, neváhejte nás kontaktovat.
    Co děláte, když ležíte ve vaně? Většina lidí poslouchá hudbu nebo něco čte. Koupelna dnes již není pouze místnost vyhrazená pro hygienu,... »


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00