Jak na věc


nedělní tah sportky čísla

Vítání listopadových výherců od Sazky

    Pravděpodobnost výhry ve Sportce je dána počtem čísel, ze kterých vybíráte a následně počtem čísel, které musíte trefit, abyste vyhráli. Čím více čísel trefíte, tím je byl amenší pravděpodobnost, na druhou stranu větší výhra (stejně naopak). Níže naleznete přehlednou tabulku se šancí na výhru podle pořadí:
    Pro losování loterie Sportka jsou zapotřebí tři otestované a příslušnými orgány certifikované osudí. V prvních dvou osudí probíhá losování 1. a 2. tahu hlavní hry, přičemž se losuje 6 + 1 dodatkové číslo z rozsahu od 1 do 50. Třetí speciální osudí je rozděleno na šest dílů, v každém dílu je sada deseti míčků s čísly od 0 do 9. Vylosovaná čísla ze všech šesti částí tvoří výherní kombinaci, které se říká Šance. Aktuální záznam posledního slosování, můžete sledovat na stránkách sportky, nebo na YouTube kanálu Sazky.
    2. Vyberte si, zda vsadíte na středeční nebo nedělní slosování. Vsadit můžete dokonce na obě slosování současně. V případě, že Sazka vyhlásí mimořádnou loterii pro Sportku, zaškrtněte políčko „Mimořádná hra“.
    Metodou sázení na pokladnách se čísla náhodně generují, není zde tedy možnost sázet vlastní čísla. Od pokladní obdržíte vytištěné potvrzení o sázce s vašimi čísly. Toto potvrzení si samozřejmě uschovejte pro případnou výhru.


Čech si koupil tiket za dvacku a vyhrál 9 milionů Kč

    Nadstavbová hra Sportky, ve které, uzavíráte sázku na koncové sériové šestičíslí sázenky loterie Sportka. Této hry se můžete, ale také nemusíte zúčastnit, rozhodnutí záleží jen na vás. Částka za výhru v této nadstavbové hře je dána počtem čísel, které budete mít shodné (počet shodných čísel se počítá od konce). Na výhru stačí trefit od 1 do 6 čísel, přičemž čím více čísel trefíte, tím větší bude vaše případná výhra. Pokud trefíte všech 6 čísel, vyhráváte Jackpot, který se vypočítá na základě počtu vsazených tiketů, zbylých pět pořadí má pěvně stanovenou výši výhry. Cena za dopňkovou hru činní 20 Kč.
    3. Záleží na vás, zda se chcete zúčastnit doplňkové hry Šance. Kde nemusíte tipovat žádná čísla, jsou již vygenerovány na sázence. Pokud nemáte zájem o doplňkovou hru, zaškrtněte políčko křížkem.
    Říkáte si, že sázíte už docela dlouho a nikdy jste nic nevyhráli? Následující příběh vás možná přesvědčí, proč to ještě tak docela nevzdat.Když funguje intuiceJistému hráči Sportky se trpělivost vyplatila…
    Pokud se podíváte do tabulky výher uvidíte, že pro výhru na 2. pořadí potřebujete trefit pět základních čísel + nyní zmiňované dodatkové číslo. Šance na takovou trefu je 1 ku 1 165 318, ovšem pokud se trefíte, tak průměrně se vyhrává okolo 800 000 Kč! Jiný význam dodatkové číslo u Sportky nemá.
    Co byste udělali, kdyby se vám podařilo vyhrát opravdu hodně peněz? Začali byste ihned bouřlivě oslovovat? Jistý Pražan byl úplně v klidu.Kdy se na vás usměje štěstíJe vůbec možné zachovat…


Historicky nejvyšší výhry ve Sportce

    Je možné výsledky Sportky zfalšovat?Aby nedocházelo k podvodům, tak je u každého slosování na místě státní notář, který dohlíží na cvelý proces slosování. Následně čeští i zahraniční auditoři jezdí prověřovat praktiky Sazky v pravidelném intervalu. U slosování mohjou být navíc přítomni diváci, kteří by si určitě podvodných praktik všimli jako první. Sazka je navíc jako jediná v ČR vlastníkem certifikátů od evropské společnosti WLA, která dohlíži na bezpečnost sázkových her.
    V případě, že jste si vsadili na internetu, tak si svoji výhru můžete vybrat v kamenné pobočce, ovšem limit pro výběr hotovosti u terminálu je 5 000 Kč na den. V případě, že si chcete vybrat z pohodlí domova, limit je 500 000 Kč za týden. Jednoduše si ve svém herním účtu potvrďte svůj bankovní účet, kliknete na možnost „vybrat“ a máte hotovo. Vaše výhra projde schválením a nejdéle do 2 pracovních dnů byste měli mít svojí výhru na bankovním účtě. Na kartu vybírat nelze, pouze na bankovní účet.  V případě, že vyhrajete ve Sportce částku převyšující 500 000 Kč, kontaktujte Sazku přes email nebo přes telefonní podporu a vyřeší s vámi předání výhry individuálně.
    Přehled pravděpodobnosti výhry v  Šanci naleznete výše a hledáte-li více informací nebo jak spočítat šanci an výhru ve Sportce, přejděte na náš specializovaný článek o pravděpodobnosti výhry ve Sportce.


Data mimořádné sportky pro rok 2019

    Sázet můžete i v jakémkoliv obchodu Penny Market nebo COOP. Stačí pouze položit hrací kartu na pokladní pás a prodavačka vám společně s účtenkou za nákup vytiskne váš herní tiket. Herní karty se dělí na různé druhy, podle počtu vsazených sloupců a účasti nadstavbové hry. Určitě se nemusíte bát, že herní kartu v obchodě nenajdete, nachází se totiž na viditelném místě u každé pokladny. Bohužel si nemůžete zvolit čísla Sportky.
    Pokud vaše výhra Sportky nepřevyšuje částku 1000 Kč, tak si ji můžete vybrat na kterémkoliv prodejním místě Sazky. Pokud se jedná o částku do 100 000 Kč, tak se musíte předem domluvit s obsluhou, kteréhokoliv terminálu na výběru vaší výhry. Převyšuje-li vaše výhra částku 270 000 Kč, můžete si ji vybrat pouze na vybraných pobočkách Sazky. Nakonec každá výhra, která převyšuje 270 000 Kč se vybírá přímo na sídle Sazky (K Žižkovu 851, Praha 190 93) po předchozí domluvě na infolince 266 121 111.
    Všechny investované vklady se sečtou a 50% putuje do výher, pokud nikdo nevyhraje v posledním losování, částka putuje do dalšího kola. Celý tento proces se opakuje, dokud výhra nenajde šťastlivce.
    Kliknutím na obrázek se vám tabulka zobrazí ve větším provedení, popřípadě si ji můžete pod obrázkem stáhnout do Excelu. Stáhnout tabulkuStáhnout tabulku


Kde se dají výsledky zkontrolovat?

    V říjnovém tažení se jaksi míčky zbláznily a výhry prostě moc nepadaly, Sportka výsledky byly proto minulý měsíc takové nic moc. Tak to už ale chodí, to je ta odvrácená strana…
    1. Křížkem označíte šest vámi vybraných čísel. Na jednu sázenku můžete vsadit až deset sloupců, samozřejmě vždy platíte jen vsazený počet sloupců. V případě, že chcete zvolit náhodná tip, zaškrtněte kolonku „N“ na konečném pořadí sloupečku. V případě, že hrajete systémovou sázku, samozřejmě volíte více čísel (7-15).
    Překvapení, emoce, šok… To je jen zlomek pocitů člověka, který se dozví, že vyhrál milion. Pojďme se podívat na jeden takový osud.Pravidelně sázet se vyplatíVýhra 1 636 774 Kč se…
    Sázejte skrze mobilní aplikaci Sazka. S apkou můžete hrát jednoduše z jakéhokoliv místa, kde je internetové připojení. Stačí vám váš chytrá telefon, připojení k internetu a herní účet.
    4. V případě, že máte zájem o systémovou sázku. Vyplníte pouze první sloupec! Pro systémovou sázku se volí počet čísel 7 až 15. Vámi vybraný počet čísel zaškrtnete v označené části Systém.


Rekordní výhra 251 milionů ve Sportce

    Losování probíhá v pravidelném intervalu a to 2x týdně. Každou středu a neděli od 20:00. Občas probíhá i mimořádné slosování sportky. Výsledky Sportky jsou dostupné do pár minut po slosování například na těchto stránkách, kde si je můžete rovněž zkontrolovat.
    Tikety Sportka můžete zakoupit u licencovaných prodejců v kamenných obchodech. V České republice se vyskytuje přes 7 200 těchto prodejních míst. Zároveň nákupem Sportky získáte účtenku, kterou můžete přihlásit do Účtenkovky. To je ale dvojitá trefa viďte?
    Představa, že za život prosázíte tisíce korun a štěstí se na vás nikdy neusměje, rozhodně nepotěší. Naštěstí to může být i jinak, jak dokazuje příběh jednoho Čecha, který si vsadil ve…
    Na výběr máte ze tří možností jak hrát: osobně na pobočce, online nebo skrze mobilní aplikaci. Vždy vybíráte 6 čísel z celkového počtu 49, přičemž při každém slosování probíhají dva tahy, máte tedy hned dvě šance na výhru. Dále máte na výběr, zda se zúčastníte tahu dodatkové hry Šance, dále v případě, že je aktivní doplňková hra 100x 2miliony, tak vaše účast je automatická při zakoupení tiketu. Podrobný návod jak vsadit Sportku naleznete níže.


Je možné výsledky Sportky zfalšovat?

    Podrobnější popis slosování naleznete v našem článku a pokud byste snad chtěli vidět slosování na vlastní oči, tak se můžete zúčastnit, jako diváci přímo v sídle Sazky.
    Již od roku 1957 zkoušíme své štěstí v nejoblíbenější číselné loterijní hře – ve Sportce. Není to tak těžké, vlastně o nic nejde, jde jen o to správně tipnout 6 čísel…
    Jedná se o druhou nadstavbovou hru, která se aktivuje v případě, že se naplní bonusový fond. V případě, že se tak stane, tak po dobu 20 slosování bude mezi sázkaře rozděleno celkem 100 miliónů Kč. Každé slosování obdrží 5 šťastlivců 2 miliony korun. Losují se 18-ti místné kódy (potvrzení o sázence). Pro účast je nutné zakoupit plný tiket s doplňkovou hrou Šance (220Kč).
    Loterie Sportka spadá pod společnost SAZKA a.s., která se u světové loterijní asociace řadí na nejvyšší příčky nejvěrohodnějších společností na celém světě. Dále získala certifikáty, které má pouze jedna třetina světových loterijních společností a v české republice je jediná, která certifikáty vlastní. (Podrobný článeki o bezpečnosti Sazky)


Čech vyhrál miliony a nijak ho to nešokovalo

    V již zmíněných slosovacích dnech (středa a neděle) je možné vsadit poslední tikety na následující slosováníé do 19:00. Pokud kupujete tikety na pokladně, sázky se uzavírají v 18:30.
    Superjackpot Sportky je nejvyšší možná výhra, kterou lze získat. Pokud tedy chcete hrát o hlavní výhru (superjackpot), musíte vsadit celý tiket za 220 Kč, tipnou všechna vylosovaná čísla (v 1. nebo 2. tahu sportky) a dále trefit alespoň poslední číslo doplňkové hry Šance. Vaše šance na výhru Superjackpotu je 1 : 69 919 080, kompletní tabulku šancí na jednotlivých pořadí naleznete níže.
    Pro naplnění bonusového fondu musí jackpot přesáhnout částku 250 milionů Kč. V případě že se tak stane, přesune se z jackpotu 200 milionů korun do bonusového fondu. Zároveň se jackpot o tuto částku zmenší.
    Sportku online můžete sázet každý den bez omezení, vyjímkou jsou pouze nepravidelné a málo časté úseky, kdy probíhá údržba systému Sazky. Dále v nočních hodinách od 00:00 do 01:15 jsou terminály Sazky uzavřené v tento čas není tedy možné sázet. Ovšem to s týká většinou pouze čerpacích stanic, málo které trafika je v tento čas otevřená.


Pravděpodobnost výhry ve Sportce (Kompletní přehled a výpočty)

    Bonusový fond je místo, kam se odkládají peníze z hlavní výhry, když dosáhne svého maxima. Tento fond se následně použije na vyplacení výher stokrát dva miliony.
    Původně se ve Sportce losoval jen jeden tah, navíc bez dodatkového čísla. Moderní podobu dostala až v roce 1965 a jackpot se objevil dokonce až v roce 1993. I tak už ale stihl přinést více než 1000 sázejícím výhry přesahující 12 miliard korun! Podrobně zpracovanou historii Sportky jsme pro vás připravili ve speciálním článku.


Sportka: tažená čísla, pravidla, losování a mnoho dalších informací

    Stačí si najít jedno místo s aktuálními výsledky a následně můžete kontrolovat výsledky ručně. Ručně však můžete udělat snadno chybu. Pokud tedy sázíte online, naleznete výsledky ve svém herním účtu, pokud jste navíc členy Sazka klubu, přijdou vám vaše výsledky na email nebo skrze sms. Pro kontrolu můžete také jednoduše využít mobilní aplikaci, se kterou stačí jednoduše nacvakat vaše vsazená čísla nebo ještě jednodušeji ofotit váš herní tiket a během vtzeřiny vám aplikace řekne, zda jste posledními výherci Sportky. Další možností je využítz vychytávku na kontrolu výsledků Sportky online na našem webu. Nezapomínejte si zkontrolvoat vaše výsledky do 360 dnů od slosování. Což je zároveň limit pro vyzvednutí vaší výhry.
    Sportka je nejoblíbenější loterijní hra na území České republiky, provozovatelem je společnost Sazka. Superjackpot loterie se pohybuje v rozmezí desítek až stovek miliónů korun. V loterii Sportka se vybírá 6 čísel ze 49 a výhry jsou rozděleny celkem na šest výherních pořadí. Losování probíhá 2 – 3x týdně, podle mimořádného slosování.
    Uvedeme jeden příklad: V případě, že zvolíte systémovou sázku s 8 čísly, znamená to, že systém za vás vytvoří všechny možné šestičíselné kombinace z vašich vybraných 8 čísel.  Celkem je to tedy 28 možných kombinací a cena tiketu bude 560Kč. Počet kombinací, čísel a možných výher, najdete v tabulkách níže.


Pravděpodobnost výhry ve Sportce

    Každým slosováním provádí diváky moderátor/ka, kteří v první řadě uvítají diváky a oznámí, že celé slosování probíhá za přítomnosti státního notáře. Následně se sepne první buben, ze kterého se vylosuje 7 čísel, včetně dodatkového z rozmezí od 1 do 49. Následuje sepnutí druhého bubnu, ze kterého se vylosuje stejným způsobem druhý tah. V předposledním kroku se ze šesti současně sepnutých osudí vylosuje doplňková hra Šance, přičemž v každém osudí je 10 míčků v rozmezí od 0 do 9. Nakonec se zobrazí tabulka výher a částka o kterou se bude hrát v příštím slosování.
    U systémových sázek to chodí tak, že můžete tipovat více čísel než standardních 6 (přesně 7-15). Nicméně má to vliv na celkovou cenu sázenky, jelikož každým číslem navíc se násobí počet možných kombinací. Tím pádem sázíte v jednu chvíli několik desítek tiketů najednou. Proto také cena za sázenku bude v řádech stokorun či tisícikorun.
    Nejmenovaný sázející ze středních Čech může oslavovat. Vyhrál ve Sportce téměř 251 milionů korun. Jaká byla jeho cesta k rekordní výhře?251 milionů zatím bez daněZa zmínku stojí v první řadě…
    Začátkem roku jsou vybrané pátky, ve kterých bude probíhat mimořádné slosování loterie Sportka. Ke klasickému středečnímu a nedělnímu slosování v týdnu se tedy přidá i třetí páteční slosování. Máte tak větší šanci na výhru. Ovšem doufám, že nejste pověrčivý v roce 2015 totiž vyšlo dvakrát datum mimořádné sportky na pátek třináctého.


Co je to a kdy se naplní bonusový fond?

    Můžete si vsadit náhodná čísla nebo si vyplnit vlastní. O náhodný tip stačí poprosit obsluhu, která vám následně nechá vygenerovat náhodná čísla. Loterii Sportka můžete také vsadit na pokladnách vybraných obchodů.
    Sportka můžete díky novému loterijnímu zákonu hrát od března 2017 z pohodlí svého domova. Stačí vám pouze připojení k internetu a můžete hrát odkudkoliv. Není na tom nic těžkého a zvládne to opravdu každý. Na sázení u společnosti Sazka online jsem napsal podrobnou recenzi, ve které naleznete i příslušné návody jak se zaregistrovat, jak si nahrát finanční prostředky na váš herní účet nebo jak si vsadit. Návod přímo na Sportku naleznete v kategorii Sportka online.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00