Jak na věc


nejúčinnější spalovač tuků přírodní

Jak připravíme zahradní jezírko na zimu?

    Aplikace- koi jezírka: 1 ks na 10-20m3 vody, udržovací dávkování 1 x během 1–2 měsíců- okrasná zahradní jezírka: 1 ks na 20–50 m3 vody, udržovací dávkován 1–4 x během roku- koupací jezírka: 1 ks na 20–100 m3 vody, udržovací dávkován 1–4 x během rokuNa jaře je vhodné používat vyšší dávky, na konci sezóny může být dávkování sníženo. V případě silného znečištění jezírka aplikujte až dvojnásobnou doporučenou dávku bakterií. Předávkování není na škodu. Přípravek je neškodný, nevadí zvířatům, rybám, rostlinám ani jiným živočichům.
    Naprosto snadné použití, Pure Pond Bomb prostě vlijete přímo do jezírka, nebo do vaší jezírkové filtrace.U biotopů, které nemají filtraci, Pure Pond Bomb pouze nalijte přímo do jezírka, nebo rozmělněte na menší části a nasypte do mělčin, popřípadě na místa většího výskytu nečistot a vláknitých řas.
    Jaký je rozdíl mezi Pure Pond Black Balls a Pure Pond Bomb?Přípravek Pure Pond Bomb je koncentrovanější a obsahuje agresivnější bakteriální kultury. Aplikace je jednorázová, kulička (polymer) se okamžitě rozpadne a bakterie se uvolní do vody, v extrémně velkém množství a s potřebou se množit a likvidovat - požírat vše co najdou. Pure Pond Black Balls jsou bakterie naočkované v polymeru, který je trvanlivější a rozpadá se 2-20 týdnů, dle stavu vody a množstvínečistot. Bakterie se uvolňují postupně v pravidelných dávkách do jezírka a do jezírkové filtrace. Bakterie se v polymeru stále množí , takže konečná dávka bakterií může být v řádu 100-1000x větší než obsahuje původní, originální balení.


Vaše tělo potřebuje víc než 50 různých živin k tomu, aby bylo zdravé a ani zdánlivě zdravá dieta nemusí obsahovat dostatečné množství!

    Bakterie Pure Pond Bomb obsahují různé druhy bakteriálních kultur, které zásadním způsobem odbourávají zejména mechanické, hrubé nečistoty organického původu, čímž výrazně potlačují růst vláknitých řas a zelenání vody. Urychlují odbourávání čpavku, dusitanů a dusičnanů. Podporují aerobní procesy v jezírkové filtraci a deseti až stonásobně zvyšují účinnost filtračního systému jezírka!


Zdravá dieta a diety na hubnutí

    Pure Pond Bomb jsou živé, tzv. „užitečné“, jezírkové bakterie, které zajistí rychlou a dlouhodobou aktivaci jezírkové filtrace a nastaví bakteriální rovnováhu ve vašem jezírku. Jsou vhodné pro okrasná zahradní jezírka, koupací jezírka, ale také potůčky a jiné zahradní vodní prvky. Čistí vodu, odstraňují kaly a nečistoty ze dna jezírka, potlačují tvorbu dlouhých – vláknitých řas. Aplikace je možná již od 4°C. 1 ks Pure Pond Bomb postačí na do 20-40 m3 objemu jezírka. 1 ks obsahuje cca 5-6.mil. aktivních a extrémně rychle se množících jezírkových bakterií. Oproti jiným, konkurenčním produktům neobsahuj e pouze jeden, nebo jen omezený počet druhů bakterií, ale velmi široké spektrum bakterií, které se navzájem doplňují ve všech potřebných funkcích tak, aby rychle nastolily a udržely optimální biorovnováhu v jezírku. Aplikace bakterií je možná kdykoliv, od brzkého jara, do pozdního podzimu. Bakterie perfektně fungují po celý rok! Pure Pond Bomb podporují růst vodních r
    Bakterie fungují již od 4°C, výrazně čistí vodu, odstraňují kaly a organické nečistoty (zbytky listí, rybí výkaly, odumřelé části rostlin), aktivují filtraci a podporují samočistící schopnost jezírka, čistí kameny a kačírek od nevzhledného povlaku, potlačují růst vláknitých i jednobuněčných řas a eliminují zelenání vody. Omezují nutnost použití UV lamp, případně ozonizérů.


Zdravá dieta na hubnutí = správná volba

    Oba dva druhy bakterií mají tendenci se velice rychle usadit na nečistotách v jezírku a na veškerém povrchu, co v jezírku je. Usazují se na jezírkové fólii, kačírku, kamenech, veškerých filtračních médiích, řasách, vodních rostlinách, jakýchkoliv nečistotách, kalech, bahnu, prostě všude v jezírku. Podporují tvorbu biofilmu, podporují aerobní rozkladný proces a suplují jej při příliš nízkých teplotách vody. Pure Pond obsahují dokonce také fotosyntetické bakterie.Shrnuto a sečteno: Pure Pond Black Balls je optimální aplikovat přímo do jezírkové filtrace, jako před-aerobní bakterie, které mohou dokonce i nahrazovat filtrační médium, jsou vhodné také do potůčků a všude tam, kde proudí voda. Bakterie jsou funkční již od 4°C.Pure Pond BOMB aplikujeme přímo do jezírka s teplotou vody nad 8°C ( pro jejich optimální rozvoj a funkčnost). Používáme kdykoliv v průběhu roku, od jara až pozdního podzimu.
    Doporučení:1) Je-li to možné, tzn., není-li voda v jezírku nazelenalá, nebo zelená, vypněte a nepoužívejte UV lampu, zbytečně tím redukujete množství aplikovaných bakterií.2) Pro urychlení procesu biodegradace nečistot, snížení potřeby dávkování Pure Pond Bomb a pro zvýšení účinnosti jezírkové filtrace doporučujeme silné vzduchovaní.3) Důležitý faktor pro stupeň účinnosti je teplota vody, čím je voda v jezírku teplejší, tím se bakterie rychleji množí a účinněji odstraňují nečistoty. Neaplikujte do jezírka při teplotě nižší než 4°C, účinnost by byla velice malá. Aplikace je možná již od 6-8°C, optimální teplota pro aplikaci je nad 8-12°C, velmi rychlý výsledek nastane nad 16°C, excelentní výsledek dosáhnete nad 20°C

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00