Jak na věc


nejlepší recept na pracny podle kluků v akci

Modrá chryzantéma

    Když se mstí takový žárlivý, podvedený manžel, může to mít pro jeho soka i nevěrnou manželku tragické následky. Vzpomeňte třeba na Othella! Zápletka naší druhé dnešní povídky se promyšlenou krutostí mouřenínu benátskému téměř vyrovná. Námět nám poslal pan Josef Lánský. A příběh, ze kterého doslova mrazí, jsme nazvali Chladnokrevně. Vy, diváci, jste povídku Chladnokrevně ohodnotili v roce 2012 stříbrnou příčkou.
    V dnešní době internetu a sociálních sítí se může člověk velmi snadno seznámit. Ale pozor! Dvacetiletá atraktivní blondýna, se kterou si vášnivě měsíce dopisujete, může být ve skutečnosti padesátiletý plešatý tlusťoch. Možná už jste někdy prožili něco podobného, jako je rande naslepo a možná jste, stejně jako hrdinové naší další povídky řešili nějaké to poznávací znamení. Pana Petra Anděla, který nám námět příběhu poslal, napadlo, že by to mohla být Modrá chryzantéma.
    Úspěšný cyklus se vrací! Výběrem nejžádanějších diváckých příběhů provází Miroslav Táborský. Tentokrát na téma Podrazy. Hrají: J. Obermaierová, Z. Žák, P. Solaříková, O. Brousek ml., J. Dulava, M. Hofmann, L. Benešová, D. Matásek, V. Beneš, J. Boušková, I. Trojan, R. Holub a další. Režie D. Sís


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00