Jak na věc


nova čtyřicítka na krku film online zdarma bez reg

O mateřské školy v Plzni je o prázdninách velký zájem

    Potom, co předvádí fanoušci ve Vsetíně upřímně doufám, že je Prostějov dneska u nich doma porazí (budu koukat). Vsetínu dochází dech, Prostějov zas musí být tedka neskutečně na koni, jsem na ten zápas fakt natěšenej, zvědavej. Rozjetý Prostějov následně vyřadí samozřejmě i Jihlavu a my Motor:))
    Diskuse nejen příznivců ne pouze kladenského a nikoliv výlučně hokeje. Doporučujeme: Internetová jazyková příručka, Netiketa, článek na Wikipedii, Netiketa, článek na Lupě
    Nebojím se Vlka nic:))! ..Záludnostní z jejich strany možná ano, slušná disciplína bude určitě jedna z rozhodujících věcí v téhle sérii. Kvalitativně jsme přeci nade všemi, co postoupili dál......Takže seběvědomí a neposrat se z nich, vlítnout na ně, sežrat ježky.
    Chce to do toho dát všechno jak na hřišti, tak v hledišti a urvat postup. Dle mého kdo z této série postoupí, tak bude mít velkou šanci na návrat do extraligy. Postupivší z druhého slabšího semifinále bude pravděpodobně v baráži outsider a Polokoně jsou v takových sra*kách, že by byl zázrak, kdyby nesestoupili.
    nemá někdo sport z minulýho tejdne ze středy? kdyby byl scan byl bych rád, jestli teda něco v těch novinách bylo k tý kanonádě (jelikož ve čtvrtek tam k tomu čtvrtýmu utkání nebylo ani písmenko), příp dík za poslání


Areál Úžlebec otevírá letní centrum zábavy

    a na dobrou noc (a i jako motivaci do dalších dnů) přidávám jednu geniální myšlenku z jeho rozhvoru s Petrem Vampolou:
    Když budeme hladový, tak jako ty první zápasy doma s Přerovem, nebude problém ze startu Jihlavu u nich dvakrát za sebou porazit, tak by se mělo i stát. Při našem maximálním nasazení může být ta série nakonec docela krátká.
    Pokud postoupime, tak to bude velka parada, tesim se na vyhrocene bitvy v bourlive nenavistne atmosfere, ale favorite rozhodne nejsme. Pukla jasne vyhrala zakladni cast a celou sezonu podava vyrovnane vykony. Na postup rozhodne mame, ale chce do toho jit s pokorou.
    Play off bude úplně o něčem jiném než zápasy základní části ,kde jsme s Jihlavou všechno projeli.Jestli se podaří přivézt z Jihlavy stav 1:1 na zápasy bude to dobrá výchozí pozice.Nemáme co ztratit a můžeme v Jihlavě jenom získat....to by mohla být psychická výhoda.Reálně vidím Duklu jako mírného favorita,ale rozhodovat se nebude na papíře,ale na ledě.


V Santiniho kapli v Ostrově zazní v pátek hudba baroka

    Já bych ty šance viděl maximálně vyrovnané, nemyslím si že jsme favorit. Důležité podle mě bude tam v tom úvodním dvojzápase urvat aspoň jednu výhru. Což je něco co se nám v předchozích dvou playoff s nima nepodařilo.
    Krom přihlašování či spřádání plánu na Jihlavu, tak už teď si můžete na Deníku přečíst takovou upoutávku na semi.. :-)
    Mužete prosím Vás už konečně spustit prodej vstupenek, nebo alespoň zdělit termín zahájení prodeje? Nechci každé dvě hodiny aktualizovat stránky rytířů. Musím koupit pro známé sezení a nechci aby mi to vykoupili zas ti, co půjdou po páté v sezoně na hokej
    Já bych chtěl Jihlavu,letos na ni máme a Budějky ať vyřachne Vsetín,neměli by ty blbý keci že nám připískávají rozhodčí a padli by držkama na zem. A Vsetín by byl i hratelnější pro baráž.
    Nemátě někdo zkušenost, jak to chodí v Jihlavě, co se týče vstupenek? Stačí, když ji ukážu v mobilu jako na Kladně? Jde mi o načtení vstupenky. Ve čtvrtek se dozvím, jestli bychom v sobotu vyrazili se synem autem. Děkuji za odpověď
    Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.


Události Třetí armády na bojové cestě Evropou přiblíží web

    do serie jdeme jako outsider, který se soupeřem prohrál všechny letošní zápasy a navíc ten druhý domácí zápas, tam nás ta dukla přejela. Takže pokora je na místě a Kladno může jenom překvapit!! tyhle řeči nás už párkrát v historii stály docela dost smutku a proher ne? Ona jedna věc je papírová kvalita a výkon na ledě. Zrovna loni měl motor papírově o třídu lepší mančaft než my (včetně vampiho) a dali jsme je díky nasazení..takže bacha!!!
    v tuto chvíli - pátek 1 plnej bus, v sobotu 2 plný, dle zájmu bychom přidali každý den ještě jeden (chce to ale aspoň nadpoloviční většinu) - víc nikoliv - zítra večer po 18h se rozhodne, vstupenky do autobusů zajištěny, ostatní ať neváhají a kupujou přes onlajny
    Především musíme hrát oproti sérii s Přerovem mnohem disciplinovaněji. Oproti tomu je potřeba si zachovat nadále dobrý pohyb a chytrost, ať nám ta prasata zase někoho nezraní. Nevyřadit nám svině posledně Petra Tona s Jánským, tak jsme je vyřadili.
    a to ví všichni i v té druhé sérii.. z těchto 4 může postoupit každý do extraligy a sebevědomí teď mají všechny 4 týmy.. ona by byla hloupost ho nemít, když všichni chtějí postup..

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00