Jak na věc


nova čtyřicítka na krku film online zdarma bez reg

Kdo je nejlepší výčepní, se dozvíme 7. srpna

    v tuto chvíli - pátek 1 plnej bus, v sobotu 2 plný, dle zájmu bychom přidali každý den ještě jeden (chce to ale aspoň nadpoloviční většinu) - víc nikoliv - zítra večer po 18h se rozhodne, vstupenky do autobusů zajištěny, ostatní ať neváhají a kupujou přes onlajny
    Krom přihlašování či spřádání plánu na Jihlavu, tak už teď si můžete na Deníku přečíst takovou upoutávku na semi.. :-)
    Potom, co předvádí fanoušci ve Vsetíně upřímně doufám, že je Prostějov dneska u nich doma porazí (budu koukat). Vsetínu dochází dech, Prostějov zas musí být tedka neskutečně na koni, jsem na ten zápas fakt natěšenej, zvědavej. Rozjetý Prostějov následně vyřadí samozřejmě i Jihlavu a my Motor:))
    Play off bude úplně o něčem jiném než zápasy základní části ,kde jsme s Jihlavou všechno projeli.Jestli se podaří přivézt z Jihlavy stav 1:1 na zápasy bude to dobrá výchozí pozice.Nemáme co ztratit a můžeme v Jihlavě jenom získat....to by mohla být psychická výhoda.Reálně vidím Duklu jako mírného favorita,ale rozhodovat se nebude na papíře,ale na ledě.
    Nemátě někdo zkušenost, jak to chodí v Jihlavě, co se týče vstupenek? Stačí, když ji ukážu v mobilu jako na Kladně? Jde mi o načtení vstupenky. Ve čtvrtek se dozvím, jestli bychom v sobotu vyrazili se synem autem. Děkuji za odpověď


Trestnou činnost páchal i na „vycházkách" z kriminálu

    Diskuse nejen příznivců ne pouze kladenského a nikoliv výlučně hokeje. Doporučujeme: Internetová jazyková příručka, Netiketa, článek na Wikipedii, Netiketa, článek na Lupě
    a na dobrou noc (a i jako motivaci do dalších dnů) přidávám jednu geniální myšlenku z jeho rozhvoru s Petrem Vampolou:
    Především musíme hrát oproti sérii s Přerovem mnohem disciplinovaněji. Oproti tomu je potřeba si zachovat nadále dobrý pohyb a chytrost, ať nám ta prasata zase někoho nezraní. Nevyřadit nám svině posledně Petra Tona s Jánským, tak jsme je vyřadili.
    do serie jdeme jako outsider, který se soupeřem prohrál všechny letošní zápasy a navíc ten druhý domácí zápas, tam nás ta dukla přejela. Takže pokora je na místě a Kladno může jenom překvapit!! tyhle řeči nás už párkrát v historii stály docela dost smutku a proher ne? Ona jedna věc je papírová kvalita a výkon na ledě. Zrovna loni měl motor papírově o třídu lepší mančaft než my (včetně vampiho) a dali jsme je díky nasazení..takže bacha!!!


Průčelí zámku v Cebivi rozzáří ve čtvrtek svíčky a ohňostroj

    Já bych ty šance viděl maximálně vyrovnané, nemyslím si že jsme favorit. Důležité podle mě bude tam v tom úvodním dvojzápase urvat aspoň jednu výhru. Což je něco co se nám v předchozích dvou playoff s nima nepodařilo.
    Pokud postoupime, tak to bude velka parada, tesim se na vyhrocene bitvy v bourlive nenavistne atmosfere, ale favorite rozhodne nejsme. Pukla jasne vyhrala zakladni cast a celou sezonu podava vyrovnane vykony. Na postup rozhodne mame, ale chce do toho jit s pokorou.
    Když budeme hladový, tak jako ty první zápasy doma s Přerovem, nebude problém ze startu Jihlavu u nich dvakrát za sebou porazit, tak by se mělo i stát. Při našem maximálním nasazení může být ta série nakonec docela krátká.
    Nebojím se Vlka nic:))! ..Záludnostní z jejich strany možná ano, slušná disciplína bude určitě jedna z rozhodujících věcí v téhle sérii. Kvalitativně jsme přeci nade všemi, co postoupili dál......Takže seběvědomí a neposrat se z nich, vlítnout na ně, sežrat ježky.


Společnost pro oddlužení zřejmě neplní dohodu

    Chce to do toho dát všechno jak na hřišti, tak v hledišti a urvat postup. Dle mého kdo z této série postoupí, tak bude mít velkou šanci na návrat do extraligy. Postupivší z druhého slabšího semifinále bude pravděpodobně v baráži outsider a Polokoně jsou v takových sra*kách, že by byl zázrak, kdyby nesestoupili.
    Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.
    a to ví všichni i v té druhé sérii.. z těchto 4 může postoupit každý do extraligy a sebevědomí teď mají všechny 4 týmy.. ona by byla hloupost ho nemít, když všichni chtějí postup..
    Mužete prosím Vás už konečně spustit prodej vstupenek, nebo alespoň zdělit termín zahájení prodeje? Nechci každé dvě hodiny aktualizovat stránky rytířů. Musím koupit pro známé sezení a nechci aby mi to vykoupili zas ti, co půjdou po páté v sezoně na hokej
    nemá někdo sport z minulýho tejdne ze středy? kdyby byl scan byl bych rád, jestli teda něco v těch novinách bylo k tý kanonádě (jelikož ve čtvrtek tam k tomu čtvrtýmu utkání nebylo ani písmenko), příp dík za poslání


Hejtman přijal mistrovské národní házenkáře z Újezda

    Já bych chtěl Jihlavu,letos na ni máme a Budějky ať vyřachne Vsetín,neměli by ty blbý keci že nám připískávají rozhodčí a padli by držkama na zem. A Vsetín by byl i hratelnější pro baráž.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00