Jak na věc


nova republika eu pravdive

Jihlavský seminář Nové republiky - VIDEA

    Do zdejšího laciného kabaretu, navázat s myšlenkami a projekty takových myslitelů jako byl J.A.Komenský je asi hřích. Přesto pokládám za správné vás upozornit, na to že myšlenka spojené Evropy je geniální, ale její současné provedení odpovídá morální úrovní Evropanů. Vzniklo tržiště, něco jako hlučná Matějská pouť, na které se přiživuje mnoho živnostníků a na potřeby lidí moc nezbývá.


Děkujeme za finanční příspěvky na činnost Nové republiky z.s. Bankovní spojení: 2300736297/2010

    Nebo ty jejich cáchy máchy teď, nechvalně proslulé, nám známé i díky našemu krutému feudálovi, o kterém tuhle náš nepříčetný soudruh rektor nám všem tak drahé university vykládal německému presidentovi cosi o bratrské lásce, to jsem se mohla uchechtat, a ta ostuda, ještě že mám doma koberec, pod který se dá hlava strčit. Že prý společná vojenská kultůra která prý podle německé kancléřky přispěje k vytvoření Evroské armády. S ohledem na jejich historii, to by se z toho nejeden pozvracel. Já myslím, že to je takto dobře, tím tu máme situaci, která nám neumožňuje se této jejich prý integrace zúčastnit. Jejich zájmy boje s vnějším a vnitřním nepřítelem, nebo co to tam kouzlem nechtěného psali za bláboly, jsou v příkrém rozporu s našimi zájmy, a konečně tedy hluboké pochopení, kudy se chtějí vydat. To již tím pádem bude naštěstí bez nás, a ten, kdo tomu u nás bude pochlebovat, shoří jako papír. Tahle doba má i svá pozitiva, a tím hlavním je, že všichni jsou donuceni shodit masky a ukázat sv
    Když už to citujete, obtěžujte se aspoň napsat Ivašov. Dále, generál Ivašov je hlava otevřená, ale sám reprezentuje především nějakou politicku pozici. Ta je mně celkem i sympatičtější než to, co reprezentuje Putin, ale prostě některé věci si politicky vykládá po svém. Reál může být poněkud jinde, ale témě je na sérii článků, ne na CtrlV.Co se týče móresů Josifa Vissarionoviče - když už to musí být - je můj osobní názor poněkud ambivalentní. Pro Rusko byly poznanou a životní nutností, ale sám nevím, jestli bych to chtěl opravdu zažít. Na druhé straně část zdejších diskutérů by něco takového potřebovala jako prase drbání, takže rezultuje ano, už jen pro jejich dobro bych do toho hypoteticky určitě šel.


Nová kniha z edice Vrahouni z NATO

    Pravda a láska vítězí v evropských masmédiích, které píší naprostý opak skutečnosti - viz následující body: 1. Lidé na Krymu jsou rádi, že žijí v Rusku.2. Spojené státy a jejich sympatizanti dodávají džihádistům velké množství zbraní.3. Výsledky voleb v Rusku odpovídají výsledkům průzkumů veřejného mínění.4. Na Ukrajině je skutečně děsivý počet dobře vyzbrojených nacistů.5. Asad v Sýrii je velmi populární.6. Američané a jejich spojenci zničili Rakku do základů.7. Oficiální verze otravy Skripala je spíše bezvýznamná.8. Dnes na Ukrajině se v jakémkoliv ohledu žije hůře než před Majdanem.9. Rusko před Majdanem mělo na Krymu několik tisíc vojáků.
    krejčo,vy na to čumite jako ponrava z jabka a nedáte ani nástin co náme dělat,abychom se dostali ven z vadných zákonů a zbavili se přiživniků sedicich zpupně v prdlamentu,kde nejsou scopni sestavit ani za třicety let jediný použitelný zákon o referendu.Bejte návod jak se jich zbavit a nahradit je stranami a hnutimi,které budou mít náš program a ne šrot,který je nesnesitelné vůbec čist..


Mojmír Grygar: STOPY LISTOPADU - právě vychází kniha, která by neměla uniknout vaší pozornosti

    Taková pevnost má smysl jen pokud je ofenzívní! Idea Evropy se rodí v mezních situacích dějin, jako když ž dobrovolníci 22. června 1941 překračovali sovětské hranice a byli ještě většinou horoucími nacionalisty. Jakkoli si na sebe zvykli, zde mezi nimi existovaly dělící zákopy, jež nebylo tak snadné překonat. Neboť Nizozemci byli přesvědčenými nizozemskými vlastenci, jako Dáni dánskými a Norové norskými. Také Němci se ve svém národním cítění nenechali předstihnout. Tu a tam z toho vyplynuly rozepře a konflikty. Jen v nepřátelství vůči bolševismu se shodli všichni. Když ale dobrovolníci na Ukrajině a na Kavkazu – tedy ve velké části evropského Ruska – vlastníma očima spatřili celou nuznost života lidí, jejich sociální primitivitu a niternou nesvobodu, když sami zažili, že rolníci bojácně skrývali poslední zbytky své dřívější kultury a náboženství v nejtemnějším rohu chalupy, tehdy je všechny společně zachvátila vděčnost, že jejich vlastní krajané tohoto osudu doposud zůstali
    Anonymní24. ledna 2019 8:48„Většinou postoj je pasívní resistence, což nutně povede ke kolapsu EU ve formě, jak ji dnes známe.“To je bohužel velká pravda. povede to k přeměně na evropský chalifát. Při pasivní rezistenci, si bude panstvo dělat co libo. Budou kvákat nějaké nesmysly, jako Macron, jenom aby něco řekli, protože vědí, že jim stejně nikdo nevěří. Ale to nevadí, hlavně když se jim stádo nebouří a oni mohou pokračovat v Kalergim. Bez odporu ve střední a východní Evropě, povede EU k likvidaci států a národů Evropy. Domnívám se, že na západě, se pro svá privilegia vůči východu, bouřit nebudou. P.K.


Panelová diskuse 18. 2. 2019 14.00

    Generál Leonid Ivashov: Velký kapitál tlačí Putina pryč od moci. Rating důvěryhodnosti prezidenta Vladimíra Putina klesl na 33,4%, vyplývá z výsledků průzkumu VCIOM. To je historicky nízké. Během Putinovy práce jako hlavy státu byl minimální rating 45% v březnu 2005. V prosinci 2018 podle průzkumu VCIOM Putinovi důvěřovalo 36,5% Rusů. Tato hodnota dosáhla maxima 71% v červenci 2015. Doktor historických věd Leonid Ivashov dále komentuje : . . . .http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/
    Takže konec konspirace, současná EU, je projekt strýčka Kalergiho. Pro lidi hezká myšlenka věčného míru, pro ovládající, potvrzení jejich pozice a veškerý profit. Ano, je to hezká myšlenka, která však vždy narazí na hrabivost parazitů a přišlápnutí ostatních. Kdo jsou ti parazité? Každý, kdo si žije dobře, z práce ostatních. Církevní hodnostáři, šlechtičtí kastovníci, nadnárodní korporace, neplatící nikde daně, velkobankéři, tisknoucí státům peníze na dluh. Jejich „zásluhy“ o chod společnosti, jsou jenom vymýváním ovčích mozků. Bez likvidace jejich vlivu na politiku, nelze očekávat žádnou změnu k lepšímu, svobodnějšímu, životu občanů. P.K.


Budoucnost evropského zemědělství

    Já byla shodou okolností v poslední době v několika zemích aptřících do EU a všude mi lidi řekli, že tohoto způsobu EU mají již plné zuby. Většinou postoj je pasívní resistence, což nutně povede ke kolapsu EU ve formě, jak ji dnes známe. Lidi se prostě už rozhodli a tím tomu určili konec. Je to tedy jen otázka času, čím dříve se tak stane, tím lépe pro nás pro všechny.
    ROZPADEM EU NA PRÝ DVOURYCHLOSTNI EVROPU FRANKOGERMÁNIEa ostatnich,kteři se k ni maji možná násilim a pod jejich bodáky , přidat se stáva článek pane KREJČIHO jen popisem historie.Makron tedy jak to vypadá podpisem polotajných papírů nikým z obyvatelů EU neschválených v referendu snad dá plíživě svoje atomovky k dispozici GERMÁNII a má zase ona vyrazit do boje za Evropské hodnoty kdy se při vysloveni tohoto ničim nenaplněného nesmyslu objevi v ČR každému před očima náš thermoboy šermujici prý jeho evropskými hodnotami jeho vlády menšiny nad většinou podpírané prý náboženstvim,které žádným náboženstvimneni ale zlou doktrinou dalši diktatury kakarámu , manuálu na vražděni jak křesťanů tak ateistů?TAK TUTO ZVRÁCENOU MORÁLKU AŤ SI STRČI NAŠI PRÝ NAČISTO ZVRHLÍ POLITICI DO PRDELE!


Úterý 27. 11. 2018 Seminář v PS

    TED VIDIME,ŽE MYŠLENKA UDĚLAT ZČERSTVA NATO PRO ČR ZBYTEČNÝMa vzit si za vzor ŠVAJCARMY vůbec neni marná.Co tak aktivovat k tomu i načisto rozvalené BETON ŘOPÍKY na hranici,dřive než k nám vtrhout spojené sily afrického FRANKOGERMANKORPSU!
    Pevnost EVRPA - pane vy jste se asi definitivně pomátl. Z Evropy se dálá Ementál. Do této doby jsem Vás mněl za inteligentního člověka. Nýní Vás mám za ....

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00