Jak na věc


novy jicin-vyroba okapů s pozin. plechu

Peugeot 308 SW za 6061 Kč měsíčně

    Zapomeňte na starosti spojené s běžným vlastnictvím vozu a pořiďte si bohatě vybavený Peugeot 308 SW na operativní leasing Relax. Program zahrnuje povinné a havarijní pojištění i nulovou akontaci. Vydejte se nejrychlejší cestou k novému vozu!
    Objevte nový Peugeot e-208. 100% elektrický městský vůz otevírající novou éru mobility! Užijte si dynamické zrychlení a dokonale tichý chod motoru s dojezdem až 340 km!
    Peugeot 308 SW v bohaté výbavě Active jen za 6 061 Kč měsíčně včetně DPH! Vydejte se nejrychlejší cestou k novému vozu a využijte akční nabídku operativního leasingu Relax!
     Poznejte nové možnosti e-mobility, jako jsou dynamické zrychlení díky okamžitému točivému momentu, dokonale tichý chod motoru s nulovými emisemi CO2 a dojezdem až 340 km nebo řada nejmodernějších technologií a asistenčních systémů.
    Nový Peugeot 208. Neodolatelný městský vůz budoucnosti plný nejnovějších technologií! Vstupte díky řadě bezpečnostních a asistenčních systémů do éry poloautonomního řízení.
    Nový Peugeot 208 je nabitý technologiemi nejnovější generace zajišťujícími vaše bezpečí na cestách. Futuristické místo řidiče i-Cockpit® 3D s kompaktním volantem vás ihned přesvědčí o sportovním charakteru vozu a umocní váš zážitek z řízení!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00