Jak na věc


obložení stěn dřevem nápady na vylepšení

‹‹ koupelnový nábytek (8)

    Dobrý den přeji. Skříň bych volila tak, aby za ní bylo možné částečné proudění vzduchu. Tedy aby nebyla na zdi přikotvena celou plochou, ale jen v bodech. Samozřejmě by bylo nejlepší vyřešit problém vlhkosti ve zdivu, které kvůli tomu degraduje a budova rychleji stárne. Částečně můžete zeď odvlhčit např. vnějším nátěrem (aby nenasakovala vlhkost z deště); pokud se jedná o vlhkost zemního vzlínání, je dobré vytvořit hydroizolaci - podříznutím, injektáží apod. Pro skříň doporučuji korpus v dubu a dveře v kombinaci dubu a celozrcadlových dveří. Tím se prostor opticky zvětší. Lacobel je moderní materiál, který se hodí k dané místnosti méně než zrcadlo. Styl volte jednoduchý, aby prostor nebyl dále tříštěn.
    Dobrý den, teakový nábytek je velmi dobrá volba, doporučil bych Vám k ní světle zelenou výmalbu. Pokud je prostor propojený, výsledný efekt bude dokonalý, jestliže použijete jednu barvu na stěny, ale také jednotnou podlahu. Do obývacího pokoje můžete navíc na jednu stěnu nebo na nějakou část použít designovou tapetu. Zcela jistě si vyberete na www.POINTshop.cz. Ze sedačky můžete udělat zajímavý výrazný solitér, nebojte se výraznější barvy – vhodná bude středně žlutá.
    Dobrý den, jako pracovní desku bych volil zebrano tmavé, vynikne a bude ladit k dekoru dlažby i čistému vzoru jilmu. Do obývacího pokoje pak zvolte spíše barvu tmavší kontrastní, tímto dojde k optickému oddělení jednoho prostoru a tmavší podlaha v obytné části bude prostor více zateplovat. Obklad za linku nedávejte, prostor zvolte v barvě stěny v interiéru a opatřete voděodolným nátěrem. Kuchyň bude působit moderněji. V případě obkladu použijte světlý hladký obklad - smetana, cappucino.


‹‹ sprchový kout (35)

    Dobrý den přeji. Několik levnějších řešení jistě existuje. Je možno využít obkladových desek nebo nátěru. Takový zásah nebude stát příliš mnoho peněz, nebude trvat příliš dlouho a přinese značný efekt (alespoň po určitý čas). Na druhou stranu nevyřeší například problém zprohýbané stěny jádra. Řešením mohou být desky např. Barker, Abitibi, GP - tyto se lepí přímo na umakart, jsou velkoformátové a dají se lehce řezat. Lze také použít nátěr fasádními barvami, např. Barlet akrylát s jemnou strukturou.
    Dobrý den přeji. Obývací prostor můžete vymalovat v odstínech smetanová a cappuccino a kuchyňskou část ve fialkovém odstínu vycházejícím z rolet. (Záleží ale také a kombinaci dalších barev nábytku a kuchyňské linky.) Můžete také kombinovat jemnou zelenkavou, fialovou a šedou barvu s dominantní bílou.
    Dobrý den. Existuje mnoho způsobů odstranění starého nátěru, každé má své výhody a nevýhody. Lokální firmy neznám, internet je ale téměř všemocný a jistě si tam nějakou firmu najdete.
    Dobrý den přeji. Jestliže chcete zrenovovat obývací pokoj od podlahy a jestliže je nemožné podhled odstranit, volila bych jeho nátěr na bílou barvu. Poté můžete volit světlý odstín podlahy, např. cocobolo světlé, javor nebo bělený dub. Nábytek vybírejte kontrastní - v dekoru wenge, může být i v kombinaci s javorem.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00