Jak na věc


odhlášení z účtu microsoft

Acronis uvedl novou verzi Cyber Cloud 8.0 s podnikovými funkcionalitami

    Novinka pracující v rámci tzv. Cloud App Security (CAS), uvedené loni v srpnu, spolupracuje s Azure Active Directory (AAD), další předplatitelskou službou určenou k odstavení podezřele se chovajících uživatelů a uzavření zcizených účtů. CAS je zčásti postavena na technologii, kterou Microsoft před dvěma lety získal s nákupem izraelské bezpečnostní firmy Adallom.
    Firma Microsoft skutečně chce, aby uživatelé ve Windows 10 používali uživatelský účet, který bude svázán s jejich účtem u cloudové služby Microsoftu. To je důvod, proč firma v operačním systému zvolila jako výchozí účet právě účet Microsoft. Naštěstí je možné uživatelský účet na vašem počítači oddělit od účtu na serverech Microsoftu.
    Poté zjistíte, že se jedná o úplně stejný účet. Budete mít k dispozici stejné knihovny a soubory, stejná nastavení a dokonce i stejný PIN (pokud jej používáte).
    2 01. Stlačením tlačítka Home na dálkovém ovladači spustíte úvodní obrazovku LG Smart TV. 01A. V pravém horním rohu klikněte na Přihlásit. 02. Zobrazí se Vám obrazovka s přihlašovacím formulářem. 02A. Pokud nemáte vytvořený účet v LG Smart World stiskněte červené tlačítko na standardním ovladači nebo klikněte na tlačítko Přihlásit vlevo nahoře.


Změňte si ve Windows 10 svůj účet Microsoft na místní účet

    Nová funkce přijde na 5 dolarů za uživatele měsíčně, jestliže je pořízena samostatně, lze ji však získat také jako součástí balíčku Enterprise Mobility + Security E5 za 15 dolarů. Ten dále obsahuje AAD Premium P2, Intune, Advanced Threat Analytics a další nástroje. V průběhu roku pak bude CAS součástí rovněž nového předplatného Microsoft 365 Enterprise, jehož cena by se měla pohybovat mezi 50 a 55 dolary.
    7 11. Chcete-li se účastnit Promo akcí pořádaných LG, vyplňte formulář DALŠÍ INFORMACE. Po vyplnění údajů zvolte, zda souhlasíte s příjímáním informačních ů a klikněte na tlačítko Další. 12. Zde můžete vyplnit údaje o vaší platební kartě* pro nákup placených aplikací LG Smart TV. *Protože po ČR a SR zatím není tato služba dostupná, klikněte na tlačítko Registrovat později. 12A. Pokud tato služba bude zprovozněna i pro ČR a SR, informace o kreditní kartě můžete dodatečně vložit v menu Moje stránka Platba stisknutím tlačítka Registrace kreditní karty.
    Za okamžik se zobrazí okno Nastavení s aktivní sekcí Účty. Pod položkou Váš e-mail a účty nyní klepněte na odkaz Přihlásit se místo toho místním účtem.
    Účet, pod nímž se ve Windows 10 přihlašujete, je s největší pravděpodobností svázán s Microsoftem. V tomto článku vám prozradíme, proč byste si jej měli (popřípadě neměli) změnit, a jak to udělat.


3PARCloud Agile Service providers – Finding a Cloud for the enterprise

    Hned dvě nové řady OLED televizorů -- série OLED854 (OLED804) a OLED754 – oznámil TP Vision. Doplní tak nejvyšší řady nabízející mj. zvuk od firmy Bowers and Wilkins.
    4 05. Vložte , který budete používat pro přihlašování do LG Smart World a klikněte na tlačítko Ověřit platnost u. 05A. Pokud stejný nebyl dosud zaregistrován, zobrazí se okno s potvrzením dostupnosti. 06. Vložte Heslo a stejné heslo zadejte do Zadejte heslo znovu pro jeho ověření (heslo musí mít 6-12 znaků a musí obsahovat pouze kombinaci písmen a čísel). 06A. Zvolte možnost Ano, souhlasím pokud souhlasíte se zasíláním ů a klikněte na tlačítko OK.
    3 03. Přečtěte si PODMÍNKY ČLENSTVÍ a klikněte na tlačítko Souhlasím. 04. Přečtěte si podmínky OCHRANY OSOBNÍCH úDAJŮ a klikněte na tlačítko Souhlasím.
    Na první obrazovce průvodce zadejte svoje aktuální heslo k účtu Microsoft. Poté na další stránce průvodce zadejte dvakrát heslo, nicméně nepoužijte to, které máte nastaveno u účtu Microsoft. Pokud chcete, můžete si změnit i svoje jméno.


Sapphire: řešení Digital Point of Sale pro společnost Sedao

    9 15. Pro opětovné přihlášení, pokud jste nezvolili možnost automatického přihlašování, musíte zadat Vaše ID a heslo. Seznam zaregistrovaných ID se zobrazí po kliknutí na šipku vedle pole pro zadání ID.
    8 13. Kliknutím na tlačítko Potvrdit ukončíte vložení doplňujících informací. Na zaregistrovaný Vám budou doručovány informace o LG Smart World a probíhajících promo akcí. 14. Pokud jste přihlášeni do svého účtu a kliknete na ikonu Přihlásit na výchozí obrazovce, zobrazí se menu Moje stránka. 14A. Zde můžete změnit heslo, změnit členské údaje nebo zadat informace o platební kartě*, a také získat přehled o zakoupených aplikacích LG Smart TV. Nebo se odhlásit ze svého účtu. * Pro ČR a SR zatím není služba nákupu placených aplikací LG Smart TV dostupná, proto není potřeba uvádět údaje o platební kartě.


Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

    Kaspersky spustil nový typ zabezpečení, který organizacím a majitelům nemovitostí pomáhá s ochranou před neoprávněným vniknutím civilních dronů na jejich pozemek. Díky kombinaci senzorů, které využívají laserové snímání, a technologií strojového učení dokáže Kaspersky Antidrone automaticky zpozorovat, identifikovat a zabránit bezpilotnímu stroji v proniknutí do nepovolené oblasti. Velkou výhodou je navíc fakt, že dron nepřijde k újmě.
    Jestliže je CAS „zalarmován“ podezřelou aktivitou – Microsoft uvedl jako příklad uživatele, který dosud nepoužíval Dropbox, náhle uploadujícího 600 GB dat – spustí se automatický log off, který uživatele odhlásí z jeho AAD účtu a přeruší tak jeho spuštěnou aktivitu.
    5 07. Byl vám odeslán potvrzovací na adresu uvedenou při registraci. Připojte se k vašemu ovém účtu přes počítač nebo využijte internetový prohlížeč ve vašem TV kliknutím na tlačítko Otevřete internetový prohlížeč. 07A. Po potvrzení vaší registrace v zaslaném u, klikněte na tlačítko Zavřít. 08. Po obdržení potvrzovacího u registraci dokončíte kliknutím na tlačítko Dokončit registraci (Complete Registration) nebo Ověřit (Verify) v případě konverze starého ID na ID. 08A. Pokud se Vám tlačítko nezobrazí musíte povolit zobrazení obrázku v mailové schránce (viz. chybové hlášení - Povolit obrázky). Po kliknutí na tlačítko se zobrazí okno s potvzením o ověření u.


Firefox 70 blokuje trackery ze sociálních médií…...

    Pokud byste se někdy později chtěli vrátit z místního účtu zpět k účtu Microsoft, pak klepněte do na tlačítko Start > Nastavení > Účty, poté vyberte položku Váš e-mail a účty a poté klepněte na odkaz Přihlásit se namísto toho účtem Microsoft. Poté se opět řiďte pokyny průvodce. V průvodci pak zadáte svoji e-mailovou adresu a heslo pro přihlášení k tomuto účtu. Později pak ještě budete vyzváni k zadání hesla pro přihlášení k místnímu účtu.
    Existuje tedy nějaký důvod, proč byste namísto účtu Microsoft měli používat místní účet? Ano, skutečně je – tím důvodem je ochrana soukromí. Při používání místního účtu totiž Microsoft vůbec neví, kdo jste.
    6 09. Vraťte se zpět do přihlašovacího okna pomocí kliknutí na ikonu Přihlásit na výchozí obrazovce. Ve formuláři Přihlásit zadejte uvedený při registraci a Heslo. 09A. V případě, že chcete být automaticky přihlašováni do LG Smart World po zapnutí TV, zaškrtněte položku Aut. přihlášení. Potom klikněte na tlačítko Přihlásit. 10. Pokud registrace proběhla správně, zobrazí se potvrzení úspěšně jste se zaregistroval do systému. Chcete- -li ukončit registraci a začít využívat obsah v LG Smart TV klikněte na tlačítko Zrušit. 10A. Chcete-li se účastnit Promo akcí pořádaných LG, klikněte na tlačítko Zadejte další informace.


Byla uvedena zcela nová řada zařízení Microsoft Surface

    Otázkou ovšem je, zda byste toto oddělení účtů vůbec měli provádět. Používáte-li totiž účet Microsoft, pak všechna nastavení, která změníte na jednom počítači, se přenést i do ostatních počítačů. Dále se prakticky okamžitě a automaticky připojujete ke službě OneDrive. A konečně nemusíte při každém stahování aplikace z Microsoft Store zadávat svoje heslo.
    CAS přitom nechá IT pracovníky stanovit sadu pravidel ke správě více než patnácti tisíc cloudových aplikací třetích stran (typu Box či Salesforce), aby se dalo předejít neautorizovanému převodu dat, prověřit podezřelou aktivitu a eliminovat možné hrozby hned v zárodku.
    Podle Microsoftu jde o „rychlou a efektivní nápravu podezřelé aktivity a zcizených účtů“. Dle všeho však jde pouze o dočasné řešení, jelikož i po odhlášení případný zarputilý hacker může pokračovat ve své nekalé aktivitě.
    Pokud tedy máte vytvořen účet Microsoft a chcete jej převést na účet místní, pak klepněte na tlačítko Start, poté úplně nahoře v nabídce Start klepněte na obrázek s vaším uživatelským jménem a z místní nabídky vyberte příkaz Změnit nastavení účtu.
    Instalujete operační systém Windows 10 a poté si uvědomíte, že jste při instalaci do operačního systému nastavili přihlašování pomocí účtu Microsoft. To jste však nechtěli. Jde nějak změnit účet Microsoft na klasický místní účet?


Bezpečnostní novinka: automatické odhlášení podezřelého uživatele

    „Jestliže CAS portal narazí na podezřelou aktivitu, může spustit autonápravu, což znamená, že uživatele odhlásí a bude po nich požadovat opětovné přihlášení, ať už do Office 365 nebo aplikací, do nichž se přihlašuje skrz AAD,“ popisuje Microsoft.
    FBI IC3 (Internet Crime Complaint Center) ve výroční zprávě za rok 2018 uvedla, že došlo k 242% nárůstu vyděračských e-mailů, většinou se jednalo o sexuální vydírání (sextortion). Ztráta spojená s nahlášenými vyděračskými kyberzločiny byla vyčíslena na 83 milionů dolarů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00