Jak na věc


odlučovače lehkých kapalin

Mezi nevýhody mokrých odlučovačů patří:

    Hlavním výrobním programem je výroba radiálních ventilátorů, vzduchotechniky, průmyslových filtrů, sušáren obilí, zahradního nářadí a zakázková výroba ocelových konstrukcí, lisovaných a svařovaných plechových konstrukčních dílů z uhlíkové a nerezové oceli.
    KOVODRUŽSTVO v.d. Strážov je 100% česká firma, která byla založená v roce 1945. Od vzniku firmy je předmětem činnosti strojírenská výroba. V současné době zaměstnává firma 110 zaměstnanců. Podíl exportu je cca. 65% z celkového ročního obratu. Hlavním exportními destinacemi jsou země EU, severní a východní Evropy, ale také USA a Kanada. Od roku 1997 je držitelem certifikátu kontroly jakosti ISO 9001 od anglické certifikační firmy BSI.
    nízká odlučivost jemných frakcí. Samotně použité splňují tyto odlučovače jen výjimečně požadavky na emisní limity, a proto se většinou používají jako předodlučovače k odloučení hrubších frakcí.
    KOVODRUŽSTVO v.d. Strážov je moderní dynamická firma , která zakládá své úspěchy na kvalitě svých výrobků a služeb a seriózním jednání. S ohledem na požadavky svých zákazníků se intenzivně zabývá vývojem nových výrobků, které splňují přísná ekonomická i ekologická kritéria.


Příslušenství vývěv - odlučovače olejové mlhy

    jednoduché konstrukce, provozně spolehlivé, nenáročné na obsluhu a údržbu. Mají nižší pořizovací náklady, nižší spotřeba energie a jsou vhodné i pro vysoké teploty plynu.
    Dalším předmětem činnosti je zakázková výroba podle dokumentace zákazníka. Jedná se především o výrobu průmyslových chladičů, které jsou určeny pro chlazení generátorů v elektrárnách, výrobu teplovodních kotlů, výměníků tepla a ocelových konstrukcí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00