Jak na věc


ojeté auta z německa

Autodružstvo Praha - Váš spolehlivý partner pro nákup ojetého vozu Škoda

    Nejoblíbenější mezi řidiči jsou spolehlivé ojeté vozy škoda Octavia druhé generace, které kombinují nadčasový design, velký prostor a robustní provedení. Skromnějšímu motoristovi plně vyhoví ojeté vozy Škoda Fabia, ať už elegantní první generace, nebo praktičtější druhé generace. Naopak komfort za rozumnou cenu nabídnou ojet vozy Škoda Superb.
    Jsem si vědom toho, že mám kdykoli jasnou a zřetelnou možnost jednoduchým způsobem zdarma odmítnout souhlas s takovýmto využitím svého elektronického kontaktu i při zasílání každé jednotlivé zprávy a to buď zasláním informace o tom, že si nepřeji, aby mi byly obchodní sdělení nadále zasílány na platnou adresu odesílatele obchodního sdělení, jehož jménem se komunikace uskutečňuje nebo zasláním této informace poštou na adresu sídla společnosti Autosalon Klokočka Centrum a.s., Borského č.p. 876, 152 00 Praha 5.


Zásady při výběru ojetého vozu Škoda:

    Skvělé pověsti nových i ojetých vozů Škoda však bohužel zneužívají někteří neseriózní prodejci. Mnoho Škodovek totiž slouží jako služební vozy a jejich majitelé jim poskytují jen nejnutnější péči. Takovéto ojeté vozy Škoda se do autobazarů dostávají v poměrně špatném stavu se stovkami tisíc kilometrů na tachometru. Výjimkou nejsou ani ojeté vozy Škoda, které prošly havárií. Prodejce poté vymění jen díly, na které se při prohlídce zákazník – laik nejčastěji zaměří (volant a další drobné prvky interiéru) a vydává vůz za podstatně novější, než ve skutečnosti je. Proto Škoda zavedla program „ojeté vozy Škoda Plus“, podle kterého poznáte, že je prodejce skutečně autorizovaný.
    Už prvním otočením klíčku v zapalování ztrácí nový vůz velkou část své hodnoty. Proto dnes nová auta pořizují především firmy do svých flotil, zatímco rozumnější volbou pro jednotlivce je pořízení prověřeného ojetého vozu. Nejoblíbenější značku mezi novými i ojetými vozy je v tuzemsku dlouhodobě Škoda. Naštěstí domácí automobilka neusnula na vavřínech a o přízeň motoristů se nepřestává snažit. Vozy Škoda jsou proto pověstně spolehlivé a plné chytrých řešení.
    Uděluji tímto v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů (zákon o některých službách informační společnosti), ve znění pozdějších předpisů dobrovolně souhlas, aby mi společnosti Autosalon Klokočka Centrum a.s., IČ: 26435713 v budoucnu zasílala na výše uvedený elektronický kontakt pro elektronickou poštu všechny formy sdělení určených k přímé či nepřímé podpoře zboží či služeb nebo image podniku a reklamu výše uvedené společnosti (obchodní sdělení).


Tři prodejní plochy, jeden partner pro nákup a prodej Vašeho ojetého vozu.

    Všechny tyto úkony jsou u Autodružstva Praha samozřejmostí. Prodáváme jen prověřené ojeté vozy v programu Škoda Plus s jasnou historií. Mnozí zákazníci od nás odjeli před čtvrt stoletím s béžovým Favoritem a dnes jim servisujeme Superb, protože vědí, že Autodružstvo Praha jejich důvěru při výběru a servisu vozu nikdy nezklamalo.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00