Jak na věc


okapy výroba

Okapnice r.š.250mm, Prefalz, stucco, Antracitová P.10

    Na tomto domě jsme kompletně vyměňovali poškozené okapy za nové. Zajímavostí je, že se jednalo o výměnu teprve dva roky starých okapů, které dosloužily.
    Okapy Expert je okapový systém nejvyšší kvality, z materiálu špičkové úrovně. Námi vyrobené okapy jsou zpracované profilovacím strojem za studena o rychlosti výroby 13 m/min, nemají žádné spoje a díky této unikátní technologii jsou hladké a celistvé. Okapy Vám vyrobíme a namontujeme přímo na místě.
    Standartně používané barvy RAL hranatých lakovaných okapů, svodů, žlabů jsou: RAL 8017 hněď čokoládová, RAL 8019 šedohnědá, RAL 7016 antracit, RAL 9006 bílé aluminium, RAL 3011 červenohnědá, RAL 8004 hněď měděná, RAL 9005 tmavě černá, RAL 9010 bílá, jsme schopni dodat i další barvy.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Okapnice r.š.167mm-podkladní, Lakovaný pozinkovaný plech s folií, Mechově zelená (RAL 6005)

    Hranaté okapové systémy - žlaby, svody, kotlíky, kolena, háky vyrábíme ze všech dostupných, různobarevných a kvalitních materiálů, např. barevně lakovaný pozink a lakovaný hliník dle RAL, pozink, měď, titanzinek, nerez, Rheinzink, Prefa VM Zinc, Lindab, Satjam, atd.
    Dodáváme i veškeré příslušenství, např. hranatý hák žlabu z pásoviny 30x5mm opláštěný v barvě RAL. Hranatý kotlík, čelo, hranatý roh venkovní či vnitřní, hranaté koleno, objímky v barvě RAL
    Servis pro naše zákazníky zahrnuje krátkou dobu dodání, korektní a individuální přístup, dodávka materiálu a v provedení dle přání zákazníka, vypracování cenové nabídky obratem a zdarma, výrazné množstevní a věrnostní slevy, možnost fakturace s prodlouženou splatností, zajistíme dopravu.


Okapnice r.š.167mm-podkladní, Rheinzink - Titanzinek, Leskle válcovaný

    Ručně dlabané dřevěné okapy jsou vhodné pro historické objekty, používají se jako stylový architektonický prvek u nových roubených staveb, srubových staveb a podobně. Okapy vyrábíme z pečlivě vybrané smrkové, případně modřínové kulatiny, z pomalu rostoucího porostu. Dodržujeme staré technologie zpracovávání výdlabem středu kulatiny. Vnitřek žlabů se vypaluje. Tento způsob výroby zaručuje životnost okapů okolo třiceti let a při zvýšené údržbě až jednou takovou dobu. K okapům dodáváme stylové dřevěné háky, nabízíme možnost montáže na vašem objektu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00