Jak na věc


opening showroomu chickie!

Doprava, ubytování, stravování a cena – Ski-Opening v Mölltalu říjen-listopad-prosinec

    Ubytování v apartmánech s vybavenou kuchyňkou, penziónech se snídaní nebo hostincích a hotelích s polopenzí.
    Systémové požadavky: IBM PC kompatibilní, 64 MB RAM, pevný disk 50 MB volného místa na disku, Windows 7/XP/Vista, CD-ROM. Nepotřebujete žádný další software.
     Poznámka: Z minulých ročníků víme, že někteří účastníci mají zájem o pobyt i na 4 noci. Pokud by jsteměli zájem zůstat o noc déle,pak uveďte přesné datum do poptávky.
    K dispozici je také speciální tréninková sekce s více než 350 cvičení různé obtížnosti na více než 40 zahájení.
     1) Stačí zaslat poptávku mailem (na adresu rakousko@rakousko.cz) nebo pomocí poptávkového formuláře přímo ze stránky. nezapomeňte zadat počet osob a věk dětí,v případě zájmu o skipasy i počet skipasů (dětských/dospělých) a počet dní platnosti skipasů, např. 2,3,4 dny.
     2) Na základě Vaší poptávky Vám zašleme přesnou kalkulaci pro Vás a Vaši rodinu, přátele nebo skupinu, na základě které se rozhodnete pro potvrzení závazné rezervace.


Yetti snow show opening Nassfeld 14.-17.12.2017

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin
    Je perfektním manuálem pro šachové zahájení. Nabízí teoretický přehled všech šachových zahájení, které jsou nabízeny z poučných her největších šachistů. Tento kompaktní zahajovací šachový manuál obsahuje podrobnější klasifikaci, díky níž je vhodný pro hráče všech úrovní - pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé hráče. Každá varianta zahájení je dodávána s hodnocením a charakteristiky hlavních tahů. Historie vývoje změny "je popsána, stejně jako jejich aktuální stav. Teoretický materiál pěkně ilustruje klasické hry s podrobnými anotacemi, které dokládají hlavní myšlenky a plány pro každou variantu jak pro bílé tak i pro černé.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00